Česká republika Česká republika
Slovenská republika Slovenská republika
99 minut

Žánry

:
Drama, Romantický

Obsah

:
Ema (Pavla Gajdošíková) je energická pětadvacetiletá prodavačka v supermarketu na malém městě. Tomáš (Jan Jankovský) je třicetiletý pokrývač žijící v nedaleké více »« méně

Režie

:
Jan Prušinovský

Scénář

:
Roman Vojkůvka

Herci

:
Jan Jankovský Marta Dancingerová Kryštof Rímský Monika Načeva Jan Kolařík ...
Premiéra: 15. 7. 2021
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-15
Jste na stránce filmu Chyby. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Chyby myslíte! K 23. červenci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27712 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  16. 7. 2021
  marie-kolarova (2262 bodů)

  Drsná romantika. Ústřední dvojice i přes vzájemné limity je vcelku uvěřitelná. Trochu pochybuju o mladé slečně, která uvidí dva řemeslníky a nemůže si pomoct. To by musela vypadat jinak, anebo být o něco více retardována. Poněkud zkratkovitě zpracovaný vztah s matkou omezující se pouze na příkré odsouzení porna. Škoda, tato linie by slibovala větší potenciál, který zůstal nevyužit. Mátinka byla určitě i jinak výživná, ale nedostala prostor. Jinak klasické schéma – všichni se na to dívají, ale nikdo nechce vedle té špíny bydlet. Můžou si dokázat ve svých očích pochybnou převahu. Ten závěrečný cejch až moc doslovný. Těžko říct, zda by reál byl až tak dramatický v současných tuzemských poměrech. Jinak ale výborné herecké výkony a i přes některé zádrhele stojí za to vidět.

 • 75%
  1
  0
  12. 7. 2021
  InJo (1482 bodů)

  Jan Prušinovský opět nezklamal. Po skvělých Kobrách a užovkách tentokrát přichází se syrovou a nekompromisní "romancí" ze současnosti, která zvládá být naprosto nepodbízivou ódou na sílu lásky stejně jako plně funkční kritikou předsudků a maloměšťáckého pokrytectví. Navíc odvážně obsazeno vesměs málo známými hereckými tvářemi (čili žádný Langmajer, Hřebíčková apod.). Takhle nějak bych si představoval (vyšší) standard současné české kinematografie.

 • 65%
  0
  0
  15. 7. 2021
  lukas (1260 bodů)

  V novince Prušinovský obsadil vůbec poprvé v rámci své filmografie do hlavní role ženu. Ženu, která se nicméně musí zatraceně obhajovat a utíkat, tudíž divák řeší otázku, jak to všechno autor vlastně myslel? Je to pouhý nestranný pohled na její těžký úděl? Nemilosrdný popis reality? Tam, kde Prušinovský tnul do živého jako černohumorný společenský kritik, částečně selhává v rámci žánru romance. Bohužel.

75 59 ?
jak hlasovat?
 • ASPHALT 70%
 • limeta 90%
 • marie-kolarova 75%
 • InJo 75%
 • lukas 65%
všechna hodnocení (5)