Please Stand By (USA)
USA USA
93 minut

Žánry

:
Drama, Komedie

Obsah

:
Mladá autistická dívka Wendy utíká od své opatrovnice Scottie a vydává se na odvážnou cestu za splněním svého velkého snu, do Los Angeles. Chce se totiž více »« méně

Režie

:
Ben Lewin

Scénář

:
Michael Golamco

Herci

:
Dakota Fanning Toni Collette Alice Eve River Alexander Marla Gibbs ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Zůstaň nablízku. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Zůstaň nablízku myslíte! K 1. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27297 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  19. 4. 2020
  Jana Květoňová (5665 bodů)

  Na tento film jsem se začala dívat vyloženě z nedostatku jiné zábavy, ale překvapilo mě, jak byl dobrodružný a navíc ten závěr nebyl vůbec "americký". Scénář oné autistické dívky nezvítězil, pouze jí napsali, že má talent a ať pokračuje v psaní. Dakota Fanning byla velice pěkná, zajímavá a roli autistické dívky zvládla skvěle. Jen označení komedie se mi nezamlouvá. Spíš to bylo drama. Co se týče toho, jestli ten autismus byl vylíčen dostatečně realisticky, nejsem lékařka, ale domnívám se, že autistických projevů je celá řada a rovněž jsou autisté různě těžcí a nebo lehcí.

70 ? ?
jak hlasovat?
 • Jana Květoňová 70%
všechna hodnocení (1)