Taxi 5

42%
Taxi 5
Plakát traileru

Pařížský superpolda Sylvain Marot je proti své vůli převelen na městskou policii do Marseille. Bývalý komisař Gilbert, nyní primátor města, ho pověří speciálním úkolem. Má dopadnout gang italských lupičů, kteří v nadupaných Ferrari vykrádají jedno klenotnictví za druhým. Jenže s chabě vybaveným vozovým parkem francouzské policie to půjde splnit velmi těžko. Silvain tak má jen jednu možnost. Přemluvit ke spolupráci Eddyho Makloufa, synovce slavného Daniela Moralese. Eddy totiž po svém strýčkovi zdědil jeho vytuněné bílé taxi. Bohužel už ale nezdědil jeho řidičské schopnosti. Zato Sylvain je excelentní řidič, který se s volantem v ruce snad narodil. Po dvaceti letech od uvedení prvního dílu přichází v produkci Luca Bessona již pátý díl slavné francouzské série. Štafetu přebírají nové herecké tváře. Ale to hlavní – vytuněné bouráky a adrenalinové honičky zůstávají. (Bioscop)
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
4
Tahle série měla zůstat někde zaparkovaná v garáži a už nevyjíždět na silnice. Tomuhle taxíku už došel dech a motor se zadřel. Bez hlavních hrdinů předešlých dílu to už prostě není ono. Z policejního sboru se stal spolek absolutních debilů čemuž se nejde ani smát. Fekální humor není v žádném vtipný a tak nějak v paměti pátrám zda se bylo vůbec čemu zasmát. Doufejme,že se už dalšího dílu nedočkáme,protože si tohle tato série nezaslouží.
sabule
14 227 bodů
3
Někdy je prostě lepší skončit dříve,než se začne vařit z prázdného kotle a začnou se různé pasáže filmu podobat tomu,co už jsme kdysi v Taxíku viděli.Už to trochu unavuje a nemá to jiskru jako při začátcích této série.Nejpovedenější nakonec na tomto filmu je pouze to auto !
Harapes
Harapes
4 985 bodů
2
Bohužel Luc Besson už není zárukou nějaké kvalitnější filmové zábavy či napětí.

Dodatečné informace

Původní název:
Taxi 5 (více)
  • Francie Taxi 5
  • Francie Taxxi 5
Premiéra v ČR:
10. 5. 2018
Distributor:
Bioscop
Země původu:
Francie
Přístupnost:
12+
Rozpočet:
24,63 mil. USD
Tržby:
38,6 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Taxi 5 je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Taxi 5


Powered byJustWatch