Dolittle (USA)
« další názvy »
USA USA
106 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Adaptace knižní, Remake
Motto: S lidmi si až tak nerozumí

Obsah

:
Doktor Dolittle byl tak výjimečný, že ho jmenovali osobním lékařem anglické královny Viktorie. Jenže to bývávalo. Před pár lety ovdověl a od té doby samotaří více »« méně

Režie

:
Stephen Gaghan

Scénář

:
Stephen Gaghan Daniel Gregor Hugh Lofting Doug Mand Thomas Shepherd

Herci

:
Robert Downey Jr. Antonio Banderas Michael Sheen Jim Broadbent Jessie Buckley ...
Premiéra: 16. 1. 2020
Distributor: Cinemart
Jste na stránce filmu Dolittle. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Dolittle myslíte! K 30. listopadu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28226 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Dolittle


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 20%
  3
  1
  10. 3. 2020
  Tom Hardy (5256 bodů)

  Chtěl bych strašně vidět poradu, kde se řešilo, o čem to bude a někdo na konci s vážnou tváří prohlásil "a pak drakovi vytáhne ze zadku dudy" a všichni producenti začali tleskat a hodili na stůl 175 milionů. Ale to byl upřímně jen poslední hřebík do rakve filmu, který až obdivuhodným způsobem selhává ve vyprávění i střihu (obdivuhodným proto, že na něm opravdu nepracovali žádní idioti a rozhodně se nemohli vymlouvat na nedostatek financí). Nejbolestivější pohled je každopádně na Downeyho, jehož Dolittle je v zásadě neschopná postava nehodná sympatií a jindy charismatický sympaťák je tlačen do jakési podivné jacksparrowské polohy, ovšem bez potřebných hlášek i vtipných scén. Čirá bolest. Viděno v originále.

 • 35%
  0
  0
  24. 5. 2020
  kknk2 (2397 bodů)

  Člověk mluvící se zvířaty – to není tak špatný námět, minimálně na dětský film. Nicméně tvůrci Dolittla zvorali tak účinně, že mi každá minuta připadala nesmyslná. Otravně hloupý děj si přeji radši zapomenout; škoda peněz i herců, výsledek je laciný.

 • 40%
  0
  0
  25. 5. 2020
  Temný Pán ze Sithu (1858 bodů)

  Já to vidím dost spatne.stare filmy s Murphym.. Měli něco do sebe, ovšem když sem je viděl jako dítě, a to je ono, film je hlavně pro děti, protože dospělým divákům, to asi nesedne. Infantilní, detinske, místy až trapné.. Na druhou stranu, tento film neurazí a to dětské publikum, o dospělých už si nejsem tak jisty, je vidět že Robbie, si vzal hodně že svého Sherlocka, mě to tedy, tak přišlo, a celkem mi to vadilo.pár vtipných momentu tu bylo, ale většina šla spíš do trapasu

 • 50%
  0
  0
  29. 8. 2020
  Reacherjack2016 (1799 bodů)

  Furt přemýšlím nad tím, jak se mohlo tolik skvělých herců, sejít v tak hrozném filmu. Film, který má skoro 200 milionový rozpočet, nenabízí vůbec nic. Za celý film jsem se asi zasmál jen jednou. Je mi to dost líto. Dlouho jsem čekal, než se Downey ukáže jinde než v Iron Manovi, ale tohle je fakt zklamání. Kdyby to byla alespoň, normální dobrodružná komedie, ale tohle je vážně hrozný. Nechci jmenovat některé ty momenty, ale scéna, kde Downey tahá dudy drakovi ze zadku, mě bude děsit ještě hodně dlouho. Snad nový Sherlock Holmes dopadne lépe. Za mě 50%.

 • 70%
  0
  0
  26. 1. 2020
  ondrej-sladky (258 bodů)

  Předtím, než jsem na tenhle film zašel do kina, se ke mě bohužel dostalo hodně zpráv o tom, že je Dolittle žhavý adept na nejhorší film roku a spoustu dalších pomluv. Takže jsem na film šel s nízkým očekáváním. Je pravda, že děj filmu skáče od jednoho místa k druhému úplně bez varování, CGI taky není úplně všude nejlepší a hvězdné obsazení je z větší části jenom v hlasech zvířat. Příběhově je taky takové neslané nemastné a u vtipů jsem se zasmál asi dvakrát. Tohle všechno se snaží zachránit Robert Downey Jr. a Antonio Banderas. Když se vezme v potaz, že se hodně krát přepisovat scénář a film měl celkově hodně problémů, tak si myslím, že docela dobrá pohádka. Pro mě tedy zážitkové lepší než Zloba 2 ale kvalitou úplně stejné. Takže do kina na to úplně zajít nemusíte.

 • 55%
  0
  0
  26. 8. 2020
  adora-belle (44 bodů)

  Je to podívaná, ale místy jsem se nudila. Fakt jsem se těšila na Downeyho jr., ale ta postava mu nesedla. Od synů jsem si po návštěvě kina nevyslechla požadavek na to mít film doma, takže za nás to bylo zhlédnout a zapomenout. Škoda, námět hezký, ale tvůrci se spíš soustředili na vizual filmu.

 • 75%
  0
  0
  4. 8. 2020
  Quokka (37 bodů)

  owney si roli střihl opravdu povedeně, připomíná mix IronMana se Sherlockem. Očekávaje pohodovou podívanou pro celou rodinu jsem dostal film s častými humornými vložkami, slušně odsýpajícím dějem a luxusním obsazením - byť tedy zhusta v podobě zvěře. Bude to holt chtít vidět i originání verzi bez dabingu. Řekl bych, že každý, kdo na to půjde do kina s jinými úmysly, než jen hledat chyby, tak bude spokojen. Děti i rodiče.

Hodnocení a recenze Dolittle

62 47 ?
jak hlasovat?
 • dominik11 55%
 • adelleholland 100%
 • kubi.sarka 80%
 • kknk2 35%
 • Chimpanzee21 65%
 • fido68 75%
 • Pavla H. 75%
 • lada-hradilova 80%
 • lukes-houmr-bures 40%
 • Reacherjack2016 50%
všechna hodnocení (46)

V žebříčcích uživatelů

10. místo z 11 v žebříčku uživatele Fandysek