Dolittle (USA)
« další názvy »
USA USA
106 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Motto: S lidmi si až tak nerozumí

Obsah

:
Doktor Dolittle byl tak výjimečný, že ho jmenovali osobním lékařem anglické královny Viktorie. Jenže to bývávalo. Před pár lety ovdověl a od té doby samotaří více »« méně

Režie

:
Stephen Gaghan

Scénář

:
Stephen Gaghan Daniel Gregor Hugh Lofting Doug Mand Thomas Shepherd

Herci

:
Robert Downey Jr. Antonio Banderas Michael Sheen Jim Broadbent Jessie Buckley ...
Přehrát online O2
Premiéra: 16. 1. 2020
Distributor: Cinemart
Jste na stránce filmu Dolittle. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Dolittle myslíte! K 2. červnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 26289 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 20%
  3
  1
  10. 3. 2020
  Tom Hardy (4743 bodů)

  Chtěl bych strašně vidět poradu, kde se řešilo, o čem to bude a někdo na konci s vážnou tváří prohlásil "a pak drakovi vytáhne ze zadku dudy" a všichni producenti začali tleskat a hodili na stůl 175 milionů. Ale to byl upřímně jen poslední hřebík do rakve filmu, který až obdivuhodným způsobem selhává ve vyprávění i střihu (obdivuhodným proto, že na něm opravdu nepracovali žádní idioti a rozhodně se nemohli vymlouvat na nedostatek financí). Nejbolestivější pohled je každopádně na Downeyho, jehož Dolittle je v zásadě neschopná postava nehodná sympatií a jindy charismatický sympaťák je tlačen do jakési podivné jacksparrowské polohy, ovšem bez potřebných hlášek i vtipných scén. Čirá bolest. Viděno v originále.

 • 45%
  0
  0
  24. 5. 2020
  kknk2 (948 bodů)

  Člověk mluvící se zvířaty – to není tak špatný námět, minimálně na dětský film. Nicméně tvůrci Dolittla zvorali tak účinně, že mi každá minuta připadala nesmyslná. Otravně hloupý děj si přeji radši zapomenout; škoda peněz i herců, výsledek je laciný.

 • 70%
  0
  0
  26. 1. 2020
  ondrej-sladky (249 bodů)

  Předtím, než jsem na tenhle film zašel do kina, se ke mě bohužel dostalo hodně zpráv o tom, že je Dolittle žhavý adept na nejhorší film roku a spoustu dalších pomluv. Takže jsem na film šel s nízkým očekáváním. Je pravda, že děj filmu skáče od jednoho místa k druhému úplně bez varování, CGI taky není úplně všude nejlepší a hvězdné obsazení je z větší části jenom v hlasech zvířat. Příběhově je taky takové neslané nemastné a u vtipů jsem se zasmál asi dvakrát. Tohle všechno se snaží zachránit Robert Downey Jr. a Antonio Banderas. Když se vezme v potaz, že se hodně krát přepisovat scénář a film měl celkově hodně problémů, tak si myslím, že docela dobrá pohádka. Pro mě tedy zážitkové lepší než Zloba 2 ale kvalitou úplně stejné. Takže do kina na to úplně zajít nemusíte.

 • 40%
  0
  0
  25. 5. 2020
  Temný Pán ze Sithu (144 bodů)

  Já to vidím dost spatne.stare filmy s Murphym.. Měli něco do sebe, ovšem když sem je viděl jako dítě, a to je ono, film je hlavně pro děti, protože dospělým divákům, to asi nesedne. Infantilní, detinske, místy až trapné.. Na druhou stranu, tento film neurazí a to dětské publikum, o dospělých už si nejsem tak jisty, je vidět že Robbie, si vzal hodně že svého Sherlocka, mě to tedy, tak přišlo, a celkem mi to vadilo.pár vtipných momentu tu bylo, ale většina šla spíš do trapasu

58 47 ?
jak hlasovat?
 • Temný Pán ze Sithu 40%
 • kknk2 45%
 • VasaFlasa 30%
 • nanuet 35%
 • dav.bal 70%
 • Pyrkh86 45%
 • jakub-balaj 65%
 • 1nikis1 75%
 • Fandysek 70%
 • Tom Hardy 20%
všechna hodnocení (31)

V žebříčcích uživatelů

10. místo z 11 v žebříčku uživatele Fandysek