Goodbye Christopher Robin (Velká Británie)
Velká Británie Velká Británie

Žánry

:
Historický, Rodinný, Biografický

Obsah

:
Snímek věnující se životu A.A. Milnea, autora Medvídka Pú, jehož k příběhům inspiroval jeho vlastní syn.

Režie

:
Simon Curtis

Scénář

:
Frank Cottrell Boyce Simon Vaughan

Herci

:
Margot Robbie Domhnall Gleeson Kelly Macdonald Phoebe Waller-Bridge Alex Lawther ...
Jste na stránce filmu Sbohem Kryštůfku Robine. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Sbohem Kryštůfku Robine myslíte! K 25. listopadu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27277 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  3. 2. 2018
  Brenan88 (41096 bodů)

  Přiznám se,že takovou depku jsem vážně nečekal. Vůbec jsem nečekal co vlastně stojí za úžasnou dětskou knihou,která byla zvolena jako nejoblíbenější vůbec. Život A.A. Milnea je velmi zajímavý a rozhodně to nebyl klaďas v tom pravém slova smyslu. Snímek se nesnaží nic přibarvit a tak se lehce stane,že vám jednou bude jeho osoby líto,za chvíli ho budete milovat,aby jste ho vzápětí nenáviděli. Na druhou stranu tím vším čím si prošel na něm nechalo stopy. Všechno vedlo k jednomu okamžiku - napsání knihy o Medvídkovi Pú,která sice naplnila dětské srdce po celém světě láskou,ale vlastnímu synovi ničila život. Natočeno to bylo velmi dobře a dobová atmosféra byla zachycena velmi věrně. Svým výkonem mne překvapil Gleeson,které ho normálně nemám moc v lásce,ale zde odvedl poctivý kus práce. Margot Robbie je klasicky krásna a celkem mne překvapila,že se objevila v tomto snímku. Bylo to dojemné,milé,úsměvné,smutné a depresivní - stejně jako život sám.

 • 90%
  0
  0
  18. 6. 2020
  Jana Květoňová (5664 bodů)

  Bylo to půvabné a dojemné (i nějaká slzička se mi do oka v závěru dostala). A malý Kryštůfek (Will Tilson) byl nádherné dítě. Medvídka Pú jsem milovala, maminka zhudebnila všechny ty básničky (Kdyby byla včela medvědem, Jak krásné být ptáčkem a plout po nebi, ...), tak mě životopisný snímek o autorovi této rozkošné a nesmírně vtipné knížky samozřejmě velice zaujal. Netušila jsem, že to bude mít až takovou hloubku! Film má výborný scénář. Režisér k příběhu přistupuje s citem a všichni hrají velice uvěřitelně. V knize je za vtipnými příhodami spousta moudra. Ve filmu lze to moudro objevit též.

 • 75%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1880 bodů)

  Příjemné melodrama, které nemá úplně působivý začátek, ale postupně se převine do zajímavé podívané, kterou však především ocení znalci Medvídka Pú. Jelikož jsem na něm třeba já vyrůstal, tak mám pocit z filmu o něco více pozitivní, ovšem pro neznabohy se snímek může jevit průměrně a možná i utahaně, nicméně vztah mezi spisovatelem Alanem Milnem a jeho synem, podle kterého vznikl Kryštůfek Robin, je ve filmu implementovaný celkem působivě a dalo by se říct, že pro někoho i dojemně. Vliv na to má i Domhnall Gleeson, který se rychle stává jedním z mých nejoblíbenějších irských herců. Asi vás to nerozbrečí, nedostane, neoslní, ale příjemná a hezky natočená podívaná to je určitě. A hlavně dozvědět se "origins" hrdinů, kteří pocházejí z jedné z mých nejoblíbenějších kreslených pohádek mého dětství, bylo fajn.

 • 75%
  0
  0
  6. 7. 2020
  kknk2 (1305 bodů)

  Bohužel nemám k Medvídku Púovi žádnou citovou vazbu, jeho kniha mi leží na polici nikdy nepřečtená. Avšak o to víc byl pro mě tento film přínosný. Velký kus práce odvedli znamenití herci, také kouzelné prostředí venkova udělalo atmosféru pro procítěné drama.

77 65 ?
jak hlasovat?
 • Mikik4444 80%
 • kknk2 75%
 • Jana Květoňová 90%
 • dav.bal 75%
 • Vurhor 75%
 • homedo 90%
 • Had 70%
 • Brenan88 70%
 • Riverdon 70%
 • enrico-bonsch 75%
všechna hodnocení (10)