Escape Plan 2: Hades (USA)
USA USA
Čína Čína
96 minut

Žánry

:
Akční, Thriller

Obsah

:
Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na útěku - živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, více »« méně

Režie

:
Steven C. Miller

Scénář

:
Miles Chapman

Herci

:
Sylvester Stallone Dave Bautista Xiaoming Huang Jesse Metcalfe 50 Cent ...
Premiéra: 26. 7. 2018
Distributor: Forum Film
Přístupnost: MP-15

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  3
  0
  26. 6. 2018
  Brenan88 (35436 bodů)

  První díl považuji za akční pecku, která je plná nostalgie díky spojení Slyho a Arnieho. Druhý díl však nemíří na kinosály, nýbrž na DVD nosiče a tomu odpovídá i kvalita. Navíc je snímek produkován Čínou, takže zde není nouze o asijského hlavního hrdinu. Sly má jen vedlejší roli a je spiše mentorem hlavnímu hrdinovi. Bautista má ještě méně času. Akce celkem ujde, ale scénář je velmi slabý a zvrat ala já jsem padouch je spíše směšný a zcela očekávaný. Digitální efekty vypadají směšně a jako celek je film až okatě levný. No uvidíme co přinese třetí díl.

 • 90%
  1
  2
  21. 6. 2018
  martin-mickey-stusak (14426 bodů)

  Snímek distribučně zaměřený na asijské diváky a podle toho také vypadá. Dějově obsahuje daleko více akce, jak se na asijský akční film staré školy sluší a patří. Sylvester Stallone jako Ray Braslin zpočátku vypadá, že řemeslo předal mladším a sám už organizaci jen vede, ale nakonec nezklame a do akce se i na stará kolena také zapojí. Futuristický hi-tech design vytváří prostředí vskutku nezvyklé a k ucelené atmosféře dobře slouží i výborný soundtrack. Dramatický děj je souběžný s akcí a plyne svým tempem. Oproti předchozímu snímku se jedná o posun celkové atmosféry a je to dobře. Alespoň se nekopíruje již vyřčené. Toto volné pokračování se zkrátka nese v jiné rovině. V podstatě tu není žádná hlavní postava a ukazuje se, že být ani nemusí. Každý má v příběhu své místo a jeden druhého přínosně doplňuje. Suma sumárum, snímek je tentokrát natočen v hongkongském stylu, a tak kdo nemá takovéto snímky v oblibě či jim vůbec nerozumí, nechť se tomu rovnou vyhne.

 • 15%
  2
  0
  24. 7. 2018
  Tom Hardy (4178 bodů)

  Bohužel potvrzení toho nejhoršího možného scénáře. Stallone po vzoru Willise přebírá ve filmu Stevena C. Millera pozici "15 minut za pár milionů", Dave Bautista je tu jen proto, že by jedno zajímavé jméno na plakátě bylo málo a celek je tak laciný, až z toho jednoho - minimálně při vzpomínce na povedený první díl - chytá u srdce. Ono by nevadilo, že je to laciné idiotské béčko, kdyby s tím ovšem někdo dopředu pracoval. Namísto toho tu máme 3x menší rozpočet na film, kde má být to úplně nejvíc ultra high-tech vězení na světě. A to je problém. Plán útěku 2 mohl se stávajícím scénářem klidně fungovat. Ale potřeboval by větší rozpočet na lepšího vypravěče, kvalitnější kulisy a triky (Power Rangers blesky jsou asi nejdál) a výraznější obsazení nových postav. Se stávajícími omezeními vzniklo něco, vedle čeho vypadá i Věznice Fortress jako propracovaný hollywoodský velkofilm. Velké (ale očividně nevyhnutelné) zklamání a nejhorší Slyův film od Italského hřebce.

 • 25%
  2
  0
  26. 6. 2018
  JanM (60 bodů)

  Co tohle jako mělo být ?? Sylvester byl pro mne zárukou kvality a jistoty, ale tento paskvil udělá v jeho filmografii asi takový dojem jako Italský hřebec. Film má otřesný scénář, šílené digitální efekty, průměrné akční scény a vesměs nesympatické béčkové herce. Už teď se bojím třetího dílu.

35 36 ?
 • tomas-mach 65%
 • pantak 30%
 • ardan-jacob-chrivas 55%
 • misec 30%
 • zdenka-lokajova 100%
 • Vojtas87 30%
 • Bemiurg 40%
 • bayern 20%
 • sabule 20%
 • divid.jh 55%
všechna hodnocení (30)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: