Česká republika Česká republika
58 minut

Žánry

:
Krimi, Thriller

Obsah

:
První série: Nález těla krajského politika Karase, kterého vrah zabil v duchu středověkých mučících praktik a tělo pečlivě naaranžoval v podivné scéně, více »« méně

Režie

:
Jiří Strach

Scénář

:
Petr Hudský David Ziegelbauer

Herci

:
Jiří Langmajer Miroslav Donutil Michal Dalecký Zuzana Kajnarová Lenka Vlasáková ...
Distributor: Česká televize
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce seriálu Labyrint. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Labyrint myslíte! K 19. říjnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27779 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 10%
  1
  0
  21. 6. 2017
  Pas (6208 bodů)

  Česká televize se mnohé z nás opět snaží přesvědčit o tom , co už dávno víme, že účel světí prostředky.Dante má své peklo,Hieronymus Bosch zase poslední soud a diváci pokus o mystery/thriller . Nebyl by to Jiří Strach aby nezabrousil do historie s tvůrčí snahou o prolnutí nějakých tajenek z minulosti se současností.Prvek slovenské policistky je zase evidentní pokus o "bratrství" s důrazem na zájem oslovnit především diváky na východ od řeky Moravy.Nesympatická Zuzana Kanócz,to jen umocňuje svých chováním.Naplnění jakési msty či odplaty formou rituálních vražd je vcelku vděčné téma a pokud by zůstalo jen u toho a tvůrci snímku se soustředili na tento motiv a na jeho filmové propracovanosti určitě by to byl záslužný i zajímavý počin. Bůhvíproč však zase musíme řešit politiku, korupci ,nevěru a X dalších prvků které však nevytváří celek ale jsou nějakým přívěškem na zpestření děje...Už tradičně to dělá dojem nadstavované kaše se snahou vytvořit 60 minutovou stopáž na 7 dílů.Pak se nemůžeme divit , že vznikne produkt jako od pejska a kočičky.Když už se tvůrci rozhodnou ,že ne všechno sdělí divákovi během pátrání , mohli by se obtěžovat alespoň takto učinit v nějakém závěrečném sumáři.Skutečně nejsem sám koho by zajímalo, jak vrah soudce ,Klíma, dostal kvér až do soudní síně. Proč hacker který při odblokaci notebooku nemá vynuté wifi a není mu jasné , že se dá notes najít on line.Jak je možné, že zastavárník se v pohodě dovolá z velmi hlubokého sklepení když i v mnoha restauracích na povrchu je nejen problém s účtenkou ale i připojením.Méně bývá někdy více , komorní drama to sice není ale drajv se tam vytváří uměle, výbuchy madony ve sklepení která se tam objeví ale nikdo nezkoumá jak a proč....no je tam těch úletů mraky .Langmajer,Majer,Donutil i většina dalších jsou kvalitní ale s takto spíchnutým scénářem se to po herecké stránce zachránit nedá.Jako klad pak ještě vidím hudbu jinak opravdu žádné veledílo i když Čt disponuje tradičně rozpočtem o kterém se jiným ani nezdá.

 • 70%
  0
  0
  22. 3. 2016
  Ombak_Penari (2758 bodů)

  Tentokrát to je, Jirko, jen na tři hvězdy. Je hrozně blbé to porovnávat s Ďáblovou lstí a Ztracenou bránou, ale nemůžu si pomoct, stojí to na podobných základech. Osobně si myslím, že ten formát tří částí je pro podobné věci naprosto dostačující a víc v tomto případě jen zbytečně naředilo děj. Každý díl měl hromadu hluchých míst a spousta vedlejších linií je zbytečně natahovaných nebo ve výsledku vcelku zbytečných (viz. farář, který neprozradil zpovědní tajemství). Má to opět fajnový mystický nádech a využití Posledního soudu je skvělé, ale rozuzlení nakonec není zdaleka tak zajímavé na to, jak složitý a velký případ to celou dobu je. Vlastně bych řekl, že je těžké uvěřit, že by za tím vším byly tak jednoduché pohnutky a nikoliv velké spiknutí a vyšší cíle. Ondřej Brzobohatý byl s hudbou poněkud mimo, ve stěžejních okamžicích jsem měl pocit, že se točí televizní krimi, ale on tvoří pro hollywoodský blockbuster. Nicméně je to pořád o úroveň víš, než většina ostatní televizní produkce.

 • 70%
  0
  0
  4. 9. 2015
  Lukreczia (780 bodů)

  Zatím 70 procent, uvidíme, co další díly :-)

 • 80%
  0
  0
  1. 9. 2015
  barborasalome (510 bodů)

  Po prvním dílu velmi pozitivní dojem. Doufám, že mi tento můj dojem vydrží. Vydržel. Po Případech 1. oddělení konečně kvalitní seriál.

 • 60%
  0
  0
  17. 10. 2015
  koudel (318 bodů)

  Příliš dějových linek, ale napětí a překvapení nechybělo. Mnoho faktických a nevysvětlených momentů. Celkem není jasné jak jeden člověk mohl toho tolik napáchat - například nikoho z vyšetřovatelů nepřekvapilo, že hlavní zloduch všechny odposlouchával - jak to dělal? Ale díval jsem se na to až do konce...

 • 80%
  0
  0
  23. 10. 2015
  lenacermakova (181 bodů)

  Dalších z kvalitních seriálů od ČT.

65 65 ?
jak hlasovat?
 • Miňonka 80%
 • xjane 80%
 • MLFN 45%
 • zazrak58 55%
 • mims 80%
 • Meky 65%
 • raca 80%
 • Rabadi 65%
 • ondrej-pan-sestak 95%
 • yorba 60%
všechna hodnocení (32)

V TV

V žebříčcích uživatelů