Krycí jméno Holec

45%
Krycí jméno Holec

Napínavý snímek na motivy povídky nedávno zesnulého režiséra Jana Němce Italská  spojka se odehrává  mezi Prahou a Vídní v dramatickém roce 1968. Proměnlivá doba, která směřovala k událostem Pražského jara i srpnové okupaci, je rámcem pro moderní špionážní drama s milostnými motivy, jehož hlavní hrdinové jsou ve vypjatých společenských okamžicích postaveni před zásadní volbu mezi kolaborací a hrdinstvím. Fiktivní příběh se opírá o skutečné situace své doby i reálné osoby. (Falcon)
Pete69
Pete69
30 588 bodů
3.5
Za mě velká špatenka a kvalita koprodukčního filmu viz Pražské orgie. Velmi zkreslené událost pražského jara, spousta nepodložených věcí, scénář plochý, erotika sice fajn, ale to film nezachránilo. Pro mě je toto čistá slátanina a špatné zpracování historických událostí.
Mikik4444
3 992 bodů
7
Koukám koukám hodně názorů co a jak by mělo být a nebylo ... já si myslím, že bylo na co koukat, Jenovéfa nahá, to jsem zatím nikde ve filmu neviděl, Vica v tom hraje ...taky trochu nahá, prostě dobrý, no a jak to bylo tenkrát je mi dneska asi už jedno, spíš mi zajímá jak to bude s námi se všemi do budoucna, co jakoby Covid, jestli budeme k sobě milí a ohleduplní atd atd... takže hodnotím jak hodnotím.


Dodatečné informace

Původní název:
Deckname Holec (více)
  • Česká republika Krycí jméno Holec
  • Česká republika Deckname Holec
  • Česká republika Code name 'Holec'
  • Česká republika Codename Holec
  • Česká republika Deckname 'Holec'
Premiéra v ČR:
22. 9. 2016
Země původu:
Česká republika, Rakousko, Česká republika
Přístupnost:
12+
Ocenění:
Žádná ocenění