Muž na laně

76%

Komentáře a recenze 58

Dle počtu bodů
taliz
taliz
257 bodů
7
pěkný film s napětím, pěkná kamera, výborné herecké výkony
Mr.T
246 bodů
8.5
Kvalitní oddychovka se skvěle hrajícími herci. Zemeckis je prostě kvalitní vypravěč a dodá šťávu i tomuto, na první pohled nijak uchvacujícímu, námětu. Mám takový dojem, že reálný předobraz hlavního hrdiny nebude až takový sympaťák a konec je taky nejspíš trochu přitažený za vlasy, ale čert to vem. Pořád je na co se dívat a triky stojí za to.
xverca
205 bodů
8.5
Doporučuji v 3D :)
Gvendolina
149 bodů
6
Film celkově postrádá autentičnost... Moc mi nesedl způsob vyprávění příběhu a celkově ten film vygradoval tak nějak do ničeho... nehledě na to, jakým způsobem si tvůrci poradili s tím, že hlavní hrdina - původem francouz mluví anglicky a to i v centru Paříže - zkrátka uvěřitelnost šla pá pá... a je to škoda, protože z toho mohl být hodně zajímý snímek...
tempest
80 bodů
9
Kvalitní film drží linku vypravěčství po celou dobu a mne jako diváka to doslova vcuclo. Filmů na téma pouliční umělci moc v archivech nenajdeme a když se spojí kvalitní režisér s dobrou kamerou, špatný kousek z toho nikdy nebude. Kdyby neexistovala předloha v podobě skutečné události, nevěřil bych, že je to vůbec možné. 10% ze 100 jsem ubral jen proto, že rukopis Zemeckise je jasný a Gumpova linka je i v tomto filmu patrná.
maaro77
50 bodů
5.5
Mohl to byt lepší film, ale jinak dobrý 50 %
Smazaný uživatel
0 bodů
8
Dost nevděčná úloha pro režiséra výpravných spektáklů.