Recenze filmu Muž na laně

75%

Komentáře a recenze 58

Dle počtu bodů
majk123
majk123
884 bodů
10
luxus
Lukreczia
Lukreczia
784 bodů
7.5
Trpělivost a vytrvalost v touze splnit si svůj sen nám jde příkladem
KajkaFajka
KajkaFajka
723 bodů
8
Krásně vykreslený príbeh mladého muža který mal svoj sen a išiel si za ním. Pepíka Gordona mám rada a tady se mi líbil vela. Všetko sa podarí len vtedy ak silno veríte sebe aj tomu čo robíte
  • vzpomínka na dvojičky
  • pekný příbeh podla skutočnosti
  • herecký výkon
  • nič mi nanapadá
David Ženíšek
David Ženíšek
718 bodů
8
Velmi kvalitní film , který je natočen podle skutečné události. Tento snímek pojednává o muži jménem Philippe Petit který je známý přechodem po laně mezi dvojčaty. Je to úžasný životopisný film a ty záběry při té chůzi na laně jsou prostě skvělé. Mohu jen a pouze doporučit.
Pája DJ
Pája DJ
681 bodů
8
Impozantní odhalení pozadí lanového přechodu mezi bývalými Dvojčaty. Phillippe Petit v úchvatné biografii svého smělého přechodu, který neměl ve své době obdoby. I když nemáte zrovna závratě, z tohoto se Vám bude točit hlava :o)
Judinka
Judinka
627 bodů
7
Film mě nezaujal a přišel mi velmi nudný. Zřejmě se jedná spíše o film pro skalní fanoušky a nadšence do lezení a není tak příliš určen pro běžného diváka. Nijak mne neoslnil představitel hlavní role, i když oceňuji jeho snahu o francouzský přízvuk.
machetetete
machetetete
464 bodů
8.5
Na to jak nemám rád Dramata a Zemeckise obzvlášť, tak tohle mě mile překvapilo. Měl jsem obavy, že celý film bude nuda a až posledních 15 minut Levitt vyleze na lano, mýlil jsem se. Od začátku příjemné a zábavné tempo, Levitt hraje skvěle, z něj vidím budoucí hvězdu, který bude bojovat o zlaté sošky, veškerá příprava i motivace mě poměrně strhla a samotný závěr byl neskutečný. Byl jsem svědkem vskutku něčeho velkého, spektakulárního, bolely mě nohy, měl jsem závratě, málem jsem zešílel a Levitt má můj obdiv. Super.
patrick-sarin
438 bodů
8
Jeden z vzácných v dnešní době. Kvalitní filmařina Roberta Zemeckise nádherně koresponduje se svižným, upřímným a nádherně sentimentálním způsobem, ostatně jak už jsme u Roberta zvyklí po Návratech do budoucnosti a Forrestu Gumpovi. Škoda no, protože mi přijde, že to je fakt vzácnost mít takhle očekávaný film na velké plátno, které vyvolává vícero emocí a všechno krásně zaobaluje do skvělého nadhledu.
Bori02
404 bodů
8
U tohoto filmu nebudu moc objektivní, protože jsem příběh měl hodně rád už před tímto filmem. Ať už v krátkém animovaném filmu, nebo v dokumentu. Je to krásný příběh o neobyčejném člověku, který má svůj sen a jeho pokusu ho splnit. Vizuální stránka filmu je nádherná. Opravdu dovede ukázat atmosféru na vrcholu dvojčat. Děj hodnotit nebudu, protože jsem ho dobře znal už předtím. Ale z provedení jsem nadšen.
jarousek1981
314 bodů
8
U traileru na tento film jsem si říkal paní to bude film,který nechci vidět.ukázky mě nezaujali. Po nějaké době v práci o tomto díle mluvili, že neni tak špatný. Opravdu měli pravdu.Film je o přípravě přejít po laně word centrum v New Ourku. Film je dle skutečně události prospikovan francouzským humorem.mohu doporucit