Hitman: Agent 47 (USA)
USA USA
96 minut

Žánry

:
Akční, Krimi, Thriller

Obsah

:
Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, více »« méně

Režie

:
Aleksander Bach

Scénář

:
Skip Woods Michael Finch

Herci

:
Rupert Friend Zachary Quinto Jürgen Prochnow Thomas Kretschmann Hannah Ware ...
Premiéra: 27. 8. 2015
Distributor: CinemArt CZ
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  6. 8. 2017
  Brenan88 (23245 bodů)

  Když už má přijít remake nějakého snímku,tak bych čekal,že přijde aspoň s něčím inovativním,ale zde se to nestalo. Rupert Friend není jako 47 špatný,ale Timothy Olyphant byl přece jen o chlup lepší. Pro fandy herní série se ve snímku nachází spousta narážek,ale to je pro normálního diváka nepodstatné. Akční scény jsou příliš bez nápadu a milionkrát viděné v jiných filmech. Kameraman občas vykouzlí zajímavou momentku,ale to je tak vše.

 • 40%
  0
  0
  3. 3. 2017
  martin-mickey-stusak (10530 bodů)

  Marná sláva. Ve snaze Hitmana na základě známé videohry vylepšit a vyvarovat se minulých chyb vznikla podivnost velmi připomínající jinou filmovou a seriálovou postavu a tím je Kurýr. Rychlá akce střídající druhou, místy nepřehledný střih, tak jednoduchý děj, že je podiv, že tu vůbec nějaký je a to nejdůležitější, s danou hrou to má velmi pramálo společného. Nový představitel to svým vzhledem také nevytrhl. Předchozí měl tvář moc dětinskou, tento zase vypadá daleko více staře. Zdá se být postava nevděčná. Jako rychlý akční film je na dnešní dobu příhodný, ale když jde o adaptaci videohry, přeci by se toho měli tvůrci držet.

 • 70%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (4588 bodů)

  Agent je neskutečně neohrožený a divím se že ho nehrál nedotknutelný Statham. To by teprve byla pořádná blbost. Je to jako novodobý RoboCop. Vždy vyvázne bez škrábnutí. Až na vyjímku. Film je plný nesmyslných a nereálných vizuálních efektů což díky tomu snižuji hodnocení. Agent nesympatický. Kde se poděl Timothy? Přehnaně přehnaný film. Proč pro agenta frajera vybrali zrovna červené auto? Takové dívčí. A proč vráží do filmů většinou Audiny? Na druhou stranu je to plně akční podívaná, ale filmy nejsou jen o efektech. Možná zaujme spíše mladší generaci co si na takové přehnané akce potrpí.

  • akce
  • nesmyslné efekty
  • samotný agent
 • 60%
  0
  0
  3. 3. 2016
  rkotvald (2808 bodů)

  Co říct, no ... je to horší než jednička (hlavně kvůli postavě Johna Smithe .... největší WTF roku a hlavně důvod, proč si z tohoto filmu budu dělat legraci do konce života), je to více digi než jednička, a to je asi tak všechno. Je tu pár odkazů na herní sérii, to jo ... ale ten Quinto, ty vole... Jinak Híťa se tu chová stylem "kill 'em all" a to dokonce i v místě, kde je XY očitých svědků. Pokud ovšem chcete nenáročné akční béčko, tak si to někde sežeňte.

 • 95%
  2
  0
  26. 8. 2015
  Larrysbride (1831 bodů)

  Více akce, méně keců a konečně taky sexy. Takový je nový Hitman. Zatímco kritici si na filmu smlsli po velkém (film získal pouhých 8% na Rotten Tomatoes a 29% na metacritic), já jsem se zaradovala, že je tu po dlouhé době (čti: od Riddicka z roku 2013) konečně akční pecka, která se soustředí více na akci a méně na prázdné dialogy a tlachání o tom, kdo je tu větší padouch a kdo ovládne svět (čti: Gotham, Jupiter vychází a nespočet dalších)... A tak zatímco se "filmoví odborníci" předhánějí v tom, kdo ve filmu nalezne více nesmyslů, já se budu dále kochat nad touto oslnivou glorifikací násilí s dechberoucí kamerou a přepychovými futuristickými záběry.

 • 90%
  0
  0
  13. 4. 2016
  leafroller (1710 bodů)

  Další pro mě úspěšná herní předělávka, která zcela ne po právu sklidila urážky a posměch. Hitman je hra o zabíjení, kde pachatel přemýšlí a plánuje, takže asi nebude jenom stroj. Nepřeberné množství možností z ní dělají hitovku od prvního do posledního dílu. Také já oceňuji, jaký arsenál zbraní, chvatů i nápadů použil ten filmový 47. A protože mě film hned od počátku ujistil, že ho nemám brát z hlediska reality moc vážně, mohl jsem si vychutnat i vylepšeného badguye. Prostě jsem to nebral tak vážně a moc jsem si to užil.

 • 45%
  1
  0
  3. 3. 2016
  EXpenzza (647 bodů)

  Postavu, ke které nemám žádný bližší vztah, pouze jsem hrál asi 3 jeho hry od dánských tvůrců IO Interactive, ale nedohrál a film, kterej jsem nechtěl nikdy vidět...nebo alespoň ne hned, dokud se o něm mluví, že vůbec existuje. A podobně jako u Kurýra jsem od restartu Agenta 47 nečekal vůbec nic a nakonec jsem byl vlastně příjemně překvapen.

 • 30%
  0
  0
  3. 3. 2016
  machetetete (443 bodů)

  Nečekal jsem moc a i tak jsem byl znechucen. Hitmana 47 jsem vždycky bral jako dokonalý stroj na zabíjení, který sází více na strategii a plánování než na šílené pobíhání a uhýbání před kulkama. Ale v tomto filmu je každý "hrdinův" úkryt prozrazen během pár hodin a veškerá strategie spočívá v tom, že "budou po mě střílet a já uhnu a zastřelím je". Přemýšlel jsem, zda by se mi takový film líbil, kdyby mi bylo 15 - a doufám, že tak blbej jsem nebyl nikdy :)

 • 45%
  0
  0
  4. 1. 2016
  Kamil3 (443 bodů)

  Nic velkého jsem neočekával ,dal mi přesně to co jsem očekával .Akční oddychovku která je podle pc hry ...která ani nezklamala ale ani nepřekvapila

 • 80%
  0
  0
  9. 5. 2016
  starskyxaj (93 bodů)

  film mě bavil , spoustu akce ! občas možná trošku přehnané ale super film stojí to za to

64 40 ?
 • Danny F. 70%
 • leila-ahmadzai 80%
 • wodmint 75%
 • kubi.sarka 85%
 • Brenan88 40%
 • martin-mickey-stusak 40%
 • Arnarmo 35%
 • Tino 75%
 • FiL44 55%
 • JanTung 55%
všechna hodnocení (67)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

53. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles
Sdílet tuto stránku:

Partneři: