The Last of Aporver (USA)
Česko Česko
76 minut

Žánry

:
Fantasy

Obsah

:
Trikový fantasy film kombinující živé herce s animovaným a počítačově vytvořeným prostředím. Příběh chlapce Rybliho a dívky Maysu, kteří svou láskou zachrání více »« méně

Režie

:
Tomáš Krejčí

Scénář

:
Tomáš Krejčí Michal Zelenka Jana Ozoráková

Herci

:
Filip Cíl Susan May Pratt David Vobořil Jana Pidrmanová Petr Forman ...
Jste na stránce filmu Poslední z Aporveru. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Poslední z Aporveru myslíte! K 23. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28344 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Poslední z Aporveru


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 0
  0
  20. 11. 2019
  Psisko59 (32772 bodů)

  Film, který se přes plánovanou premiéru v roce 2012 zatím do kin nedostal - a asi ani nedostane, je v insolvenci a jeho natočené fragmenty jdou do dražby :-( . Nicméně má hned dva rekordy: jde o nejdražší film v historii samostatné ČR, a to aniž by byl dokončen.
  https://www.novinky.cz/kultura/filmy-serialy/clanek/policie-chce-obzalovat-tvurce-nedokonceneho-ceskeho-fantasy-filmu-ktery-spolkl-ctvrt-miliardy-40304193?seq-no=5&dop-ab-variant=5&source=article-detail

 • 2
  0
  9. 12. 2012
  bidlobox (3802 bodů)

  Rád bych se v názoru ukvapil, ale podle toho co jsem viděl v trailerech a například i z videoklipu od Markéty Irglové a skupiny Zrní, nepůjde o žádnou přelomovou 3D událost, jak nám tvrdí režisér snímku, a to ani na české poměry. Pokus přiblížit se úžasnému světu Karla Zemana patrně skončí trapasem. Nesahá totiž legendárnímu tvůrci ani po kotníky a dodatečná konverze do 3D snímku možná ještě víc ublíží. Už takhle je to velká bída, co se týče například klíčování živé scény s pozadím. Tak rád bych se mýlil, ale i ten příběh o světě obřích hub mluví za vše.

Hodnocení a recenze Poslední z Aporveru

16 ? ?
jak hlasovat?
 • ballrog 0%
 • Had 10%
 • sabule 5%
 • vladimir-lada-but 80%
 • dalibor007 0%
 • B3n 10%
 • bayern 5%
všechna hodnocení (7)

V žebříčcích uživatelů

39. místo z 43 v žebříčku uživatele wop

„Je třeba ocenit to, že českém prostředí je ještě možné, aby ze záplavy komorních nahořklých komedií přeci jenom vyklíčilo něco jiného, nového, s velkými ambicemi...”