American Horror Story (USA)
« další názvy »
USA USA
60 minut

Žánry

:
Drama, Horor, Mysteriozní, Sci-fi, Thriller, Gotický, Teenagerský

Obsah

:
American Horror Story je americký hororový televizní seriál, jehož tvůrci a produkčními jsou Ryan Murphy a Brad Falchuk. Každá série je minisérie se samostatným více »« méně

Režie

:
Bradley Buecker Alfonso Gomez-Rejon Michael Uppendahl Loni Peristere Gwyneth Horder-Payton Jennifer Chambers Lynch Michael Goi Ryan Murphy Michael Lehmann David Semel Howard Deutch Jeremy Podeswa Michael Rymer Angela Bassett Miguel Arteta Tim Hunter John Scott Craig Zisk Anthony Hemingway (I) Nelson Cragg Marita Grabiak Elodie Keene Rachel Goldberg Liza Johnson Maggie Kiley Jennifer Arnold Sheree Folkson Sarah Paulson Liz Friedlander Mary Wigmore David Petrarca

Scénář

:
Brad Falchuk Ryan Murphy Crystal Liu Todd Kubrak Tim Minear James Wong Jennifer Salt Jessica Sharzer Douglas Petrie Manny Coto Jay Beattie Dan Dworkin

Herci

:
Evan Peters Sarah Paulson Denis O'Hare Kathy Bates Frances Conroy ...
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce seriálu American Horror Story. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu American Horror Story myslíte! K 28. červenci 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27717 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  18. 12. 2018
  Brenan88 (43574 bodů)

  American Horror Story je skvělý seriál a plusové body mu přidává fakt,že další takový seriál momentálně v televizi neběží. Nedokážu se rozhodnout,která série mne příběhově bavila nejvíc,ale řemeslně jsou všechny výborně odvedené. Nechybí napětí,atmosféra a určitá dávka děsivosti.

 • 90%
  0
  0
  7. 5. 2016
  martin-mickey-stusak (23323 bodů)

  O tajemných strašidelných domech bylo natočeno bezpočet snímků, ale TV seriál si žádný nevybavuji. A tak tento mě přitáhnul hlavně ze zvědavosti, jestli je vůbec možné, aby vzniklo něco originálního a odlišujícího. A byl jsem velmi překvapen. Originalitou sice neoplývá, ale zpracováno je to velice dobře. Opět se jedna rodinka přestěhuje do velikého domu, která, jak se později ukáže je plná tajemství, záhad a nevysvětlitelných jevů. Příběh má čas se rozvinout a vybudovat tajemnou atmosféru. Vývoj postav je takový, jak má na seriál být. Tvůrci se snažili pojat každou část trošičku jinak, aby se styl neustále neopakoval a těžko říct, jestli udělali dobře. Každopádně je výsledek takový, že jeden díl je více hororový, druhý více komorní, a tak je seriál dost rozmanitý. Vše je odlehčeno černým humorem a velice trefným. Herecké výkony jsou uvěřitelné a výběr herců byl myslím dobrý. Jsem zvědav na další jeho vývoj.

 • 60%
  0
  0
  2. 2. 2018
  Danny F. (11130 bodů)

  Zajímavý seriál pohybující se na solidní úrovni. Takový neobyčejný a zvláštní, vybočujíci od obyčejných seriálu tohoto typu.

 • 50%
  0
  1
  24. 8. 2014
  stantheman (2387 bodů)

  Komentuji jen 1. díl 1. serie. Jediné překvapení...krásná Jesiica Lange..i v tomto věku , a to je snad vše. Nevím a ani asi nechci vědět jak vypadají další díly....pokus o duchařinu bez jakékoliv koncepce a tím také marný výsledek.

 • 65%
  0
  0
  27. 11. 2014
  Larrysbride (2069 bodů)

  1. série: **** 2. série: ** 3. série: ** a na čtvrtou už raději ani nekoukám...

 • 100%
  0
  0
  30. 11. 2017
  Togl (563 bodů)

  Týý jo! Rozhodně jeden z úplně nejlepších seriálů vůbec nebudu tady psát nějakou kilometrovou slohovku takže jen hvězdičky Murder house **** Asylum *****(*)Coven **** Freak Show **** Hotel ***** Roanoke **(možná i ta třetí)a Cult ještě nemám dokoukáný

 • 80%
  0
  0
  31. 10. 2014
  Silen.c.e (92 bodů)

  American Horror Story Freak Show konečně zanechává nepovedený Coven za sebou a pokračuje v kvalitní tvorbě. Vraždící klaun, panoptikum podivinu a samozřejmě lidi, kteří nas znetvorene nikdy mezi sebe neprijmou. Změna stopaze na 90 minut je nejspíš zbytečná, ale třeba se v budoucnu konečně plnohodnotně využije.

78 70 ?
jak hlasovat?
 • InJo 75%
 • barca-jachymova 100%
 • JoeyDeLuca 85%
 • loudaxxx 80%
 • Lucy Lu 65%
 • Pyrkh86 40%
 • mims 100%
 • Flígloš 80%
 • paly 85%
 • LMUh 80%
všechna hodnocení (74)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 6 v žebříčku uživatele filamubobes
2. místo z 2 v žebříčku uživatele Katka01
2. místo z 6 v žebříčku uživatele JoeyDeLuca
3. místo z 9 v žebříčku uživatele Togl
4. místo z 5 v žebříčku uživatele evana
4. místo z 13 v žebříčku uživatele Fanin
6. místo z 6 v žebříčku uživatele enrico-bonsch
8. místo z 9 v žebříčku uživatele henrycruel
9. místo z 12 v žebříčku uživatele NextOne
2. místo z 3 v žebříčku uživatele killer