Homeland (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
60 minut

Žánry

:
Drama, Krimi, Mysteriozní, Thriller, Špionážní
Motto: Národ vidí hrdinu. Ona vidí hrozbu.

Obsah

:
Voják považovaný osm let za mrtvého se nečekaně vrací do rodné vlasti. Pro všechny je národní hrdina, jedna žena to ale vidí jinak.

Režie

:
Michael Cuesta Jeremy Podeswa Seith Mann Clark Johnson Charlotte Sieling Daniel Attias Jeffrey Nachmanoff Keith Gordon Clark Johnson Brad Turner Tucker Gates Guy Ferland Carl Franklin Lesli Linka Glatter Keith Gordon Brad Turner John David Coles Michael Offer John Dahl (I) Alex Graves Lodge Kerrigan David Nutter Carl Franklin Jeffrey Reiner Daniel Minahan David Nutter David Semel John Dahl (II) Michael Klick Nelson McCormick

Scénář

:
Barbara Hall Patrick Harbinson Gideon Raff David Fury Chip Johannessen Henry Bromell Alexander Cary Meredith Stiehm James Yoshimura Ted Mann Ron Nyswaner Barbara Hall Evan Wright Debora Cahn Alex Gansa Howard Gordon

Herci

:
Claire Danes Mandy Patinkin Rupert Friend F. Murray Abraham Damian Lewis ...

Podívej se na Ve jménu vlasti online!

Jste na stránce seriálu Ve jménu vlasti. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Ve jménu vlasti myslíte! K 30. listopadu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27814 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  0
  23. 10. 2018
  Meky (953 bodů)

  Aktualizace 01/2016. Hodnoceno po 5 - té sérii. Vrchol dramatické seriálové tvorby! Scenáristická lahůdka, která nemá obdoby! Divák si říká, že po třetí sérii se už ani nedá kam posunout, ale čtvrtá série nesnižuje vysoce nastavenou laťku a v některých dílech ji ještě překonává, ač si říkám: Jak je to vůbec možné?? Vždyť to už je absolutní vrchol dramatičnosti, tak kam se to ještě může posouvat... Pátá série nabízí čerstvý vánek z Německa a zase si drží vcelku výbornou formu. V současné situaci islámského státu a imigrantů pohlcujících Evropu je tento seriál TOP 1!!!

 • 90%
  0
  0
  21. 3. 2016
  stverak (122 bodů)

  Shlédnul jsem 60 dílu za 30 dnů. Zůstalo od začátku do konce napínavé až strhující!

 • 85%
  0
  0
  28. 11. 2017
  Radek Hnilička (100 bodů)

  Perfektně zpracovaný seriál, ze kterého vás mrazí. Člověk pochopí, že problematika boje proti terorizmu je daleko složitější, než by se čekalo. Ale i to, že přejít na "druhou stranu" lze i z pochopitelných důvodů. Kdo má rád napětí a psychologii, přijde si rozhodně na své. A líbí se mi hraje Kerry je fakt úžasná a zaroven ty její psycho stavy :-)

78 80 ?
jak hlasovat?
 • homedo 65%
 • Meky 100%
 • Seybert212 70%
 • mims 100%
 • ZARaz 90%
 • yorba 90%
 • Cipinho 95%
 • morthelithe 75%
 • Chazme 70%
 • Angelus 75%
všechna hodnocení (40)

V TV

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 6 v žebříčku uživatele wenne
3. místo z 10 v žebříčku uživatele suprfotr
5. místo z 11 v žebříčku uživatele Meky
5. místo z 5 v žebříčku uživatele evana
6. místo z 8 v žebříčku uživatele xjane
6. místo z 13 v žebříčku uživatele RoCo
11. místo z 12 v žebříčku uživatele pantak
13. místo z 17 v žebříčku uživatele tozasitak
13. místo z 43 v žebříčku uživatele dav.bal
8. místo z 24 v žebříčku uživatele RoCo