Beverly Hills 90210

51%
Beverly Hills 90210
Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče). (oficiální text distributora)
Brenan88
Brenan88
47 026 bodů
3
Nejkultovnější seriál pro mladé,který řeší vztahové problémy. Všichni v tomhle seriálu jsou mladí,bohatí a sexy. Tak jako v normálním životě choré mysli. Snad každý někdy alespoň zahlédl jeden díl. Postavy jako Steven,Brandon,nebo Kelly dnes už zná každý.
cerfik
cerfik
7 890 bodů
4
Ve své době určitě naprostej hit a vzpomínam si jak to bylo všude, ale s odstupem času je ta blbost seriálu čím dál patrnější a to jsme si z něj stříleli již v době jeho prvního vysílání u nás - asi takovej Dallas pro teenegery, ale své pitomé kouzlo to svým způsobem má.
VládceVesmíru
VládceVesmíru
5 331 bodů
4
První sérii jsem sledoval někdy v roce 1992, asi jsem se díval i na druhou, třetí už si nevybavuju, ale možná jsem viděl i tu. Pak už jsem z toho naštěstí vyrostl. Nicméně konfrontace s životním stylem americké středoškolské (zlaté) mládeže byla v ranně porevolučním Československu (pak už jen Česku) jako rána kladivem do hlavy: na něco takového se nezapomíná. Bohužel.

Dodatečné informace

Původní název:
Beverly Hills (více)
  • USA Beverly Hills 90210
  • USA Beverly Hills
  • USA Beverly Hills, 90210
  • USA Beverly Hills: Sueños de juventud
  • USA Febre em Beverly Hills
  • USA Htypokardia sto Beverly Hills
  • USA Sensación de vivir
Země původu:
USA

Podobné