Spiderman

85%
Spiderman
Pavoučí můž v noci bojuje jako superhrdina proti největším zločincům New Yorku, slézá stěny mrakodrapů a vrhá na zloduchy sítě, aby se ráno přeměnil na plachého studenta Petera Parkera, kterého trápí běžné lidské problémy.
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
8
Za všechny ty roky jsem viděl X různých animovaných verzí Spidermana,ale tahle je stoprocentně nejlepší. Setkáváme se zde se spoustou zajímavých postav - jak záporáků,tak klaďasů. Příběhově je to taky velmi povedené a vtip také neschází. Animace je velmi slušně provedená.
JosefTomas
JosefTomas
9 986 bodů
10
Jeden z mála seriálů, co dokázal držet tempo s požadavky mladých i odrostlejších diváků. Dnes máme animovaného Spidermana zafixovaného s multiversem, ale to co všechno zvládli tvůrci tady, už se dneska dle mého nepřekoná. (Vždyť tady se dokonce v jeden okamžik potká pravý Spidey se Stenem Lee... Sakra.) Povinnost vidět.
Motinski
Motinski
7 357 bodů
7
Seriál vďaka ktorému je Spider-man môj obľúbený superhrdina čo sa týka Marvel sveta. Nejde síce o nič svetaborné ale dýcha z toho nostalgia a spracovanie všetkých záporakov je tu kultové. Každá časť má príjemných 20 minút, čo nemôže snáď nikoho unudiť a baví má to aj po toľkých rokoch. Cítiť aj komiksovosť ktorá sa ťažko dá dostať do filmov, no nie je to vôbec problém aj pre tých čo ich nikdy nečítali. Vždy keď niekto spomenie Spider-mana tak ma ako prvé napadne toto.

Dodatečné informace

Původní název:
Hämähäkkimies (více)
  • USA Spiderman
  • USA Hämähäkkimies
  • USA New Spiderman
  • USA Spider-Man
Země původu:
USA
Rozpočet:
46 mil. USD
Tržby:
341,63 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Spiderman je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch