Příjemná letní komedie,která je v mých očích přece jen trochu přeceněná. Nebýt výborného dua Kolářová - Hanzlík,tak bych snímek hodnotil i ještě trochu hůře. Právě Hanzlík zde docela slušně hláškuje a patří k hnacímu motoru. Příběhově to není žádný zázrak a to je největším kamenem úrazu.
Dnes již skoro klasická česká romantika. Standardní téma nespokojeného ženušky vyšší třídy, která z nudné reality utíká k vesnickému nekňubovi, do kterého se samozřejmě zamiluje, ačkoliv nemají nic společného.
Česká komedie, která je v televizi možná více, než by si zasloužia. Nejlepší scény jsou s Oldřichem Víznerem.. Kykyrykýýý, já ti dám kykyrykýýý :) Jinak jde o mírně nadprůměrnou českou komedii. Ještě je dobrý velký mokrý pták, který vlétne matce kovboje do ložnice :)
Na to, že to dávaj snad každej rok, jsem to konečně viděl poprvé a docela mě to bavilo. Kolářová, přesně jak je ve filmu řečeno, není moc hezká, ale tady jde o děj a Hanzlíka a vtipny situace a celkově o krávy. Je to holt takovej sympatickej letní filmek, jeden z těch filmů, jaký se už dneska netočí, protože nevim proč, ale za komunistů to šlo a teď se točej většinou sračky.
Takový příjemný nostalgický snímek, který při nudném nedělním odpoledni nikdy neurazí. Hanzlík je velký sympaťák, Kolářová skvělá herečka a dohromady jim to klape jedna báseň..
Miluju tuhle jemnou českou komedii o českém kovbojovi a mladé svobodomyslné Doubravce, která má doma tři učitelky. Daniela Kolářová už má sice postavu, která odpovídá matce po jednom porodu, ale komu to vadí... Hanzlík a jeho tetování, Vízner a jeho játra v bezvědomí... prostě naše klasika.
V době svého vzniku se mi tento film líbil, ale teď, když ho reprízují, tak se už na něj nedívám. "...znám všechny krávy v okolí, ale Vás jsem tady ještě neviděl..." No, to je dobré. I víc hlášek je v tomto filmu dobrých. Ale jinak je to scenáristicky dost slabota. Jeden z mnoha českých filmů, které nemají moc co nabídnout, každopádně ale neurazí a vidět se dají. Zvláště pokud se na to divák dívá poprvé v životě. Ale ta Daniela Kolářová mi tam nějak extra sympaticky tedy nepřipadá!
Já znám široko daleko všechny krávy, ale Vás jsem tu ještě neviděl. Nezapomenutelná hláška z dokonalého zpracování se skvělou dvojicí Hanzlík - KOlářová, na kterou mám náladu vždy a všude...