Kvíz: Máte rádi Chalupáře? Vyzkoušejte, jak dobře legendární seriál znáte

Kvíz: Máte rádi Chalupáře? Vyzkoušejte, jak dobře legendární seriál znáte
Chalupáři | Česká televize
Příští rok to bude již 50 let od vzniku seriálu, který je považován za jeden z největších tuzemských komediálních klenotů. Výlet do vesničky Třešňová, v níž starý nervák Evžen Huml najde konečně klid a nejlepšího přítele, jako by ovšem svým tvůrčím pojetím a poctivým řemeslem ani o rok nezestárl. Pořád je totiž prakticky vzorovou učebnicí komedie, z níž by se moderní tvůrci měli povinně učit a dělat si až do noci poznámky.
Chalupáři
Chalupáři
  • iVysílání
84%
Chalupáři se mohou pochlubit dost možná nejsehranějším a nejpřesněji obsazeným seriálovým ansámblem vůbec, buddy chemie mezi Jiřím Sovákem a Josefem Kemrem totiž nikdy neomrzí. Stejně jako atmosféra socialistické vesničky, přesný komediální timing a výtečný scénář, který koncept, vesnická klišé i hezkou českou náturu vystihuje naprosto dokonale. Člověk se pak ani nemůže divit, že Chalupáři patří každý rok mezi nejsledovanější pořady léta a diváci si je rádi pustí i popadesáté. Následující kvíz prověří, jak dobře si je za ta léta pamatujete.
Podívejte se také na žebříček nejlepších českých seriálů podle Kinoboxu. Zkusit si také můžete kvíz na znalost hlášek z českých komedií a nebo jak dobře znáte české kriminálky.