Režiséři Endgame se pustí do sci-fi a vsadí na hvězdu Stranger Things a Star-Lorda

Režiséři Endgame se pustí do sci-fi a vsadí na hvězdu Stranger Things a Star-Lorda 2 obrázky v galerii
Russovi při natáčení Avengers | Foto: Marvel Studios
Režiséři Anthony a Joe Russovi, podepsaní pod úspěchem Avengers: Endgame, si vyhlédli další projekt. Napínavé sci-fi z pera Simona Stålenhaga míří na Netflix.

Slavnému streamu se totiž podařilo získat práva na nový snímek bratrů Russových podle grafického románu The Electric State s Millie Bobby Brown v hlavní roli.

The Electric State vyšel v roce 2018 a vypráví příběh dospívající dívky žijící v alternativní budoucnosti, která objeví robota, jehož za ní poslal její pohřešovaný bratr. Vydává se tedy na cestu přes americký západ, aby ho našla. Doprovod jí ovšem nedělá jen zmíněný robot, ale i jeden excentrický tulák.

Netflix prý právě vyjednává s Chrisem Prattem o jeho účinkování ve snímku a další jména budou jistě brzy následovat, neboť natáčení by mělo začít ještě letos na podzim. A není divu, že si Russovi opět vyhlédli někoho z Avengers. V jejich dlouho očekávaném thrilleru The Gray Man hraje Chris Evans a v Joeově Vyproštění účinkoval Chris Hemsworth. Anthony i Joe vědí, co ze svých heců mohou dostat a jak se s nimi pracuje. Navíc je podpoří i další osvědčení spolupracovníci.

Natáčení Gray Mana v Paze | Foto: Netflix

Scenáristy snímku jsou autoři scénáře k Endgame Christopher Markus a Stephen McFeely. Samotný projekt chtělo natočit studio Universal Pictures již od roku 2017 a měli se ho ujmout Andy a Barbara Muschiettiovi, Andy ale dal nakonec přednost filmovému Flashovi, a tak je řada na Russových.

Pokud půjde natáčení podle plánu, mohli by se diváci a divačky snímku dočkat někdy na konci příštího roku.

Ankety
Chtěli byste vidět film nahlížející kriticky vládu Alžběty II?
Ano, rozhodně.
Ano, ale až s odstupem času.
Ne, o mrtvých jen dobře.
Ne, Alžběta ani královská rodina mě nezajímají.
Nejnovější články:
Načíst další články