George Clooney a Julia Roberts vznáší námitky proti sňatku své dcery

George Clooney a Julia Roberts vznáší námitky proti sňatku své dcery 3 obrázky v galerii
Ticket to Paradise | Foto: Universal Pictures
George Clooney a Julia Roberts spojili své síly a hodlají překazit uspěchanou svatbu své dcery. Tedy aspoň se o to budou velmi usilovně snažit a zvolí pádné argumenty.

To nás čeká v nové romantické komedii Ticket to Paradise, která se představuje v prvním oficiálním traileru. Do kin zamíří 20. října letošního roku. George Clooney a Julia Roberts se ve snímku ujmou rolí bývalých manželů, kteří se vydávají na Bali, aby své dceři rozmluvili svatbu s mužem, kterého právě potkala. Oba totiž věří, že dělá stejnou chybu jako oni, kteří se brali příliš mladí, takže si tím zkazí život.

Snímek podle vlastního scénáře režíruje Ol Parker a právě jeho práce prý přiměla Clooneyho k tomu, aby se projektu upsal.

„Tento film je speciální,“ uvedl George Clooney v rozhovoru pro Deadline. „Ol Parker je úžasný režisér. Když jsem si přečetl scénář, zavolal jsem Julii a zeptal se jí, jestli ho také dostala a zda to bude dělat. Zeptala se mě na totéž a shodli jsme se na tom, že do toho jdeme jedině společně. Protože ve filmu jsme si navzájem protivní, ale tím nejzábavnějším způsobem,“ vysvětlil.

V dalších rolích se představí Kaitlyn Dever, Billie Lourd a Lucas Bravo.


Kinobox: Proč jsou Stranger Things nejsledovanějším seriálem všech dob?

Sci-fi hororová minisérie vstoupila na Netflixu do čtvrté a finální sezóny. Obří zakončení nás čeká 1. července. Víte, proč byl projekt původně patnáctkrát zamítnutý a na jaké jiné filmy odkazuje?

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články