13.12.2021, 16:10

Druhá řada Bridgertonových je dotočena, premiéry na konci roku se ale nedočkáme

Druhá řada Bridgertonových je dotočena, premiéry na konci roku se ale nedočkáme 4 obrázky v galerii
Bridgertonovi | Foto: Netflix
Natáčení druhé sezóny jednoho z nejsledovanějších seriálů minulého roku na Netflixu Bridgertonovi začalo na jaře letošního roku. Druhá řada je tak již kompletní a milovníci tohoto seriálu už jen čekají na oficiální oznámení data, kdy se Bridgertonovi na Netflix vrátí.

Hlavním hrdinou druhé sezóny je nejstarší potomek manželů Bridgertonových Anthony, který se konečně rozhodne usadit a oženit. Jako tomu bylo v případě první řady, i zde je předlohou ke scénáři původní román Vikomt, který mě miloval od Julie Quinn.

Vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas splnit svou povinnost a konečně se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere – vyhlášenou krásku sezóny Edwinu. Jenže ta má milující sestru Kate, které se namyšlený, panovačný a nebezpečně hezký nápadník vůbec nezamlouvá. Copak by s někým takovým mohla být Edwina šťastná? Anthonyho rozčiluje, jak mu všetečná intrikánka kazí zásnuby, ale kdykoli zavře oči, ve snech ho pronásleduje Kate, nikoli Edwina… Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A dokáže rázná, vždycky rozumná Kate odolat muži, který v ní při každém setkání vyvolává takový hněv a takovou touhu?

K dispozici jsou již i první záběry ze seriálu, ačkoli oficiálního traileru jsme se ještě nedočkali stejně jako očekávaného data premiéry. Podle dostupných informací by měli Bridgertonovi na Netflix dorazit někdy na začátku roku 2022. V tuto chvíli jsou to ale pouze spekulace. V hlavních rolích účinkují Jonathan Bailey, Simone Ashley, Luke Newton, Nicola Coughlan, Claudia Jessie, Luke Thompson, Ruth Gemmell a Polly Walker.

Ankety
Řídíte se při výběru filmů a seriálů doporučeními a recenzemi?
Ano, čtu recenze i doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom doporučení uživatelek a uživatelů.
Předem čtu jenom recenze.
Doporučeními se neřídím, spoléhám se na vlastní vkus a potřeby.
Recenze čtu zásadně až po zhlédnutí filmu nebo seriálu.
Recenze ani doporučení mě vůbec nezajímají.
Spíš si nechám něco doporučit od přátel a známých.
Nejnovější články:
Načíst další články