Co nevíte o hvězdách hitu Dva a půl chlapa? Jeden nemůže najít práci, druhý ji dobrovolně odmítá, z matky se vyklubala lesbička a z losera Supermanova nemesis

Co nevíte o hvězdách hitu Dva a půl chlapa? Jeden nemůže najít práci, druhý ji dobrovolně odmítá, z matky se vyklubala lesbička a z losera Supermanova nemesis 5 obrázků v galerii
Dva a půl chlapa | Foto: CBS
Jak poznáte dobrý sitcom? Že skončil před 11 lety (u těch posledních čtyř sezón s Ashtonem Kutcherem budeme dělat, že se nikdy nestaly) a fanoušci na něj stále nedají dopustit. Sitcom Dva a půl chlapa nezpůsobil žádnou žánrovou revoluci, ale to, co dělal, dělal tak dobře, že prakticky nestárne a dá se na něj dívat stále dokola. Kde jsou představitelé rodinky Harperových dnes? Na to se v následujícím speciálu podíváme.

Charlie Sheen (Charlie Harper), 55 let

9/11 | Foto: Universal Pictures

Charlie Sheen byl hvězdou show. Ne jedinou, ale jednoznačně tou největší. A bylo to znát, protože jakmile seriál opustil, všechna ta pěkná chemie a energie najednou prostě nebyla. Za své "odejmutí" si Sheen mohl sám. Propadl drogám, začal urážet tvůrce, choval se jako neřízená střela a v určitou chvíli zkrátka pohár přetekl. Následně se sice několika projektům upsal, skutečný hit ale nenašel. A v listopadu 2015 přišlo nečekaně odhalení - herec v Today show v televizi NBC přiznal, že je HIV pozitivní. A to byla zřejmě ona pomyslná poslední kapka, protože od chvíle, co šel Sheen s pravdou ven, s ním nikdo nechce nic mít. Stal se toxický a vyjma otřesné televizní komedie Mad Families a slabého dramatu 9/11 (obojí rok 2017) nikde nehrál. A žádné projekty do budoucna ani nemá. Dočká se někdy comebacku? Možná. V tuhle chvíli je jeho kariéra bohužel úplně mrtvá.

Angus T. Jones (Jake Harper), 27 let

Dva a půl chlapa | Foto: CBS

Představitel malého Jakea byl vyložená výhra. Milý, roztomilý, talentovaný. Jones měl tohle všechno, plus výborně fungoval s dospělými. Málokdy si něco tak pěkně sedne (a jde o jeden z důvodů, proč koncept seriálu natolik dobře fungoval od první epizody). Jak fanoušci seriálu dobře ví, v pozdějších sériích se jeho účast neustále snižovala, pak zmizel úplně a když se vrátil alespoň pro finále, byl zarostlý jako bezdomovec. Co se dělo za oponou? Inu, Jones se stal členem Církve adventistů sedmého dne a všechny ty miliony dolarů, co si během let v seriálu vydělal, ho evidentně jen pálily. Začal tak mít problém s obsahem Dva a půl chlapa a v roce 2012 natočil video, kde diváky vyzval, aby se na seriál přestali dívat, protože je to podle něj špína. Nepřekvapivě dostal padáka a následně s herectvím nadobro skončil.

Holland Taylor (Evelyn Harper), 78 let

Vedoucí katedry | Foto: Netflix

Kdo by ji nemiloval? Sarkastická matka Charlieho a Alana, která žije pro peníze, sex a ponižování svých potomků, je někdo, koho nechcete mít v rodině, ale ohromně vás baví pozorovat, jak ničí život někomu jinému. Pro Taylor šlo o nečekanou trefu do černého, kterou znovu nakopla svou kariéru a od té doby skutečně nemá o role nouze (nejnověji ji fanoušci uvidí v seriálu od Netflixu Vedoucí katedry), i když podle očekávání ji žádný další projekt nepřinesl tolik slávy. Po skončení Dva a půl chlapa Taylor zaskočila své fanoušky tím, že přišla s coming outem. V roce 2015 pak začala randit s herečkou Sarah Paulson (Skleněný, American Crime Story) a dnes společně dámy patří mezi nejslavnější homosexuální páry současného Hollywoodu.

Jon Cryer (Alan Harper), 56 let

Supergirl | Foto: CBS

Představitel největšího losera v seriálu se rozhodně nemá špatně. Po skončení show si totiž urval dost nečekanou postavu - Lexe Luthora. Přesně tak, ten chudák, jehož šikanovali v Dva a půl chlapa všichni, momentálně ztvárňuje legendárního komiksového padoucha. Přestože mu kritici zpočátku velkou šanci nedával, jeho Lexe si fanoušci doslova zamilovali. Cryer má díky němu nejen stálou práci v seriálovém hitu Supergirl, ale současně se v roli mihl i v seriálech Legends of Tomorrow, Flash, Batwoman a Arrow.

Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články