Thor: Love and Thunder hlásí dotočeno

Thor: Love and Thunder hlásí dotočeno 4 obrázky v galerii
Chris Hemsworth a Taika Waititi při natáčení filmu Thor: Love and Thunder | Foto: Chris Hemsworth
Natáčení zatím poseldního samostatného snímku o Thorovi právě skončilo. Chris Hemsworth to oslavil samozřejmě stylovou fotkou na Instagramu a ujištěním, že se máme v kině na co těšit.

Na publikované fotografii pózuje Chris Hemsworth ve stylovém tričku s režisérem Taikou Waititim, který se opět ujme role Thorova kamenného přítele Korga a který spolu s Jennifer Kaytin Robinson napsal k filmu scénář.

"Love and Thunder má dotočeno," uvedl pod fotografií Hemsworth, "navíc je mezinárodní den strnulosti, takže mi přišlo, že tahle super uvolněná fotka bude sedět. Snímek bude naprosto šílený, vtipný a možná i chytne za srdce. Mnoho lásky, mnoho blesků! Děkuju všem hereckým kolegům i štábu, kteří vyšlapali další neuvěřitelnou Marvel cestu. Připoutejte se, připravte se a uvidíme se v kinech!"

Premiéra Thor: Love and Thunder připadá na 6. května roku 2022. Chris Hemsworth se vrací do role Thora a vedle něj se představí Natalie Portman jako Jane Fosterová, Tessa Thompson coby Valkýra, Karen Gillan jako Nebula, Chris Pratt v roli Star-Lorda, Christian Bale v úloze Gorr the God Butchera, Russell Crowe coby Zeus a Jaimie Alexander jako lady Sif.

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články