8.1.2021, 08:51

Bridgertonovi a kupa superhrdinských dětí ovládli letošní Vánoce na Netflixu

Bridgertonovi a kupa superhrdinských dětí ovládli letošní Vánoce na Netflixu 3 obrázky v galerii
Můžeme být hrdinové | Foto: Netflix
Svátky máme úspěšně za sebou a než se budeme moci zase začít těšit na ty další, pojďme se podívat, co jsme během nich nejvíce sledovali. Netflix přišel s daty ohledně sváteční sledovanosti.

Jasným vítězem letošních svátků se mezi seriály stal pořad Bridgertonovi a v oblasti filmů zvítězil snímek Roberta Rodrigueze Můžeme být hrdinové.

Bridgertonovi navíc dosáhli na pátou příčku nejsledovanějších seriálů uplynulého roku s 63 miliony zhlédnutí během prvních 28 dní vysílání. Můžeme být hrdinové si pustilo 44 milionů domácností a dosáhlo i na první místo v kategorii dětských pořadů, což je i důvod, proč Robert Rodriguez již začal pracovat na druhém dílu.

Bridgertonovi | Foto: Netflix

Bridgertonovi ještě zelenou pro další sérii nedostali, ale s ohledem na dosažená čísla by to bylo veliké překvapení. Seriál se totiž vyšplhal na první místo ve sledovanosti hned v 76 zemích světa a téměř ve všech zemích se dostal to Top 10. Bridgertonovi se tak stali pátým nejlepším novým seriálem v historii Netflixu a zařadili se za Zaklínače, třetí sérii Stranger Things, čtvrtou sérii Papírového domu a Pána tygrů.

Ankety
Bude Aňa Geislerová dobrá filmová prezidentka?
ano
ne
Nevím.
Je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články