11.8.2020, 23:30

Sitcomová klasika s Willem Smithem dostává nečekaně vážný remake

Sitcomová klasika s Willem Smithem dostává nečekaně vážný remake 2 obrázky v galerii
Fresh Prince | Foto: NBC
Vzpomínáte ještě na sitcom Fresh Prince, kterým si ušatý Will Smith v devadesátých letech odstartoval kariéru? Tak se chystá nová, o pořádný kus temnější verze.

Původní sitcom nebyl v rámci obsahu nic výjimečného, ale tvůrci měli k ruce skvělé obsazení a dokázali i slabší zápletky prodat bez většího zadýchání. A také nesmíme zapomínat na to, že dal Fresh Prince světu "tanec Carlton":

Nyní se chystá návrat, což není u úspěšných sitcomů nic neobvyklého (jen v posledních letech jsme mimo jiné znovu navštívili Willa a Grace nebo Buchmanovi z Jsem do tebe blázen). Připravovaný seriál Bel-Air (celý název původní show je The Fresh Prince of Bel-Air) má nicméně úplně jiný cíl.

Nehodlá přivést před kameru nikoho z původního obsazení a chce příběh problémového kluka, jehož babička pošle k příbuzným na převýchovu, pojmout jako moderní drama. Projekt si vysnil jistý Morgan Cooper, který loni vypustil krátký film/trailer, jímž na své nové pojetí oblíbeného sitcomu lákal...

... a zadařilo se! Streamovací studia se momentálně přetahují o to, kdo si seriál urve pro sebe a na palubě je z pozice producenta i samotný Smith. Obvykle nejsem fanda podobných svérázných předělávek, ale zrovna v případě Fresh Prince dává takové uchopení smysl. Tak uvidíme, jak se s tím Morgan v seriálovém formátu popere. Kraťas vystřihl téměř ukázkový.

Bel-Air | Foto: Sun Squared Media

P.S. Pokud vám původní show unikla, můžete si doplnit vzdělání na Netflixu.

Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist