Black Widow bude předávat pochodeň

Black Widow bude předávat pochodeň 6 obrázků v galerii
Black Widow (2020) | Foto: Marvel Studios
Jak to bude dál s oblíbenou komiksovou hrdinkou?

Každého, kdo viděl Avengers: Endgame, následující zpráva zřejmě vůbec nepřekvapí. Pokud jste ale daný snímek ještě neviděli a nechcete si jeho zhlédnutí nechat ničím zkazit, následující text asi raději nečtěte.

Režisérka Cate Shortland (Lore, Berlínský syndrom), jež stojí za již natočenou marvelovkou Black Widow, v nedávném rozhovoru uvedla, že v jejím filmu, jenž nabídne první sólové dobrodružství členky Avengers Natashy Romanoff v podání Scarlett Johansson, dojde i na představení Natashiny následovnice.

Tou se stane postava Yeleny Belové, kterou ztvární na Oscara nominovaná Florence Pugh (Slunovrat, Malé ženy). V dalších filmech, které budou spadat do marvelovského filmového univerza, již tedy budeme v budoucnu vídat pod přezdívkou Black Widow právě tuto mladou vycházející hereckou hvězdu. Takovéto "předávání pochodní" je v komiksech zcela běžným jevem, v propojených filmových vesmírech nás tedy čeká totéž. Ovšem hlavně z ryze praktických důvodů - hercům budou končit smlouvy a zdaleka ne všichni si je budou chtít prodloužit. Jejich role tedy budou muset být tak jako tak přeobsazeny.

Black Widow měla mít původně premiéru už v květnu, kvůli koronavirové krizi je aktuálně naplánována v českých kinech na 5. listopad.

Black Widow | Foto: Marvel Studios
Black Widow | Foto: Walt Disney Studios Motion Pictures
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist