Komiks Vzestup Skywalkera vám značně obohatí filmový příběh

Komiks Vzestup Skywalkera vám značně obohatí filmový příběh 3 obrázky v galerii
Poslední epizoda (s pořadovým číslem IX) týkající se ságy rodu Skywalkerů to má za sebou. Jedna kapitola ze světa Star Wars je uzavřena. Jiné se teprve píší a až čas ukáže, co studio Disney s touto populární a úspěšnou značkou vymyslí. První vlaštovka v podobě Mandaloriana měla úspěch, tak uvidíme co bude následovat.

Star Wars: Vzestup Skywalkera měl jít do kin s tím, že se bude jednat o nejdelší snímek z celé této filmové ságy. Tvůrci si to ale nakonec rozmysleli a finální stopáž filmu byla výrazně kratší oproti původním plánům. Mnoho natočeného materiálu skončilo ve střižně. Něco z něj se možná dostane do bonusových materiálů na nosičích pro domácí video, ale zbytek už diváci asi nikdy nespatří, pokud vůbec něco, proslýchá se totiž, že Disney pro Blu-ray plánuje mnoho exkluzivního materiálu, ale vůbec žádné vystřižené scény. Jedinou nadějí, jak spatřit to, co se do filmu nedostalo se tak stal nový komiks společnosti Marvel.

Star Wars: Vzestup Skywalkera | Foto: Lucasfilm Ltd.

Jedná se o komiksovou adaptaci příběhu Star Wars: Vzestup Skywalkera a podle jeho tvůrkyně Jody Houserové je na této formě skvělé to, že se v něm dostane prostoru na věci, které se do filmu nevejdou. Navíc is mohou tvůrci s příběhem i postavami více a lépe hrát. K dispozici tam budou mít určitě i vystříhaný materiál, který se tak možná dostane alespoň na stránky knih. Celá komiksová série by měla mít 5 dílů a vycházet by měla od letošního května.

Navíc to Vzestupem Skywalkera nekončí. Ještě letos vznikne i nová komiksová a knižní série s názvem The High Republic, která se bude odehrávat 200 let před události ze Skryté hrozby.

Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist