Deepfake: Sly Stallone v Sám Doma je hodně znepokojivá podívaná

Deepfake: Sly Stallone v Sám Doma je hodně znepokojivá podívaná 6 obrázků v galerii
Sám doma - deepfake verze se Sylvesterem Stallonem | Foto: 20th Century Fox / Ctrl Shift Face
Technologie deepfake nás nepřestane překvapovat. Dva týdny zpátky jsme vám na Kinoboxu ukázali Drsného Harryho s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli a šlo zcela bez přehánění o jedno z nejlepších deepfake videí, co jsme zatím viděli.

Pokud jste Arnieho jako Drsného Harryho minuli, rád vám mezeru vyplním:

Ale k věci. Novým přírůstkem do éry "co by kdyby" je dost nečekaně vánoční komediální hit Sám doma, kde v hlavní roli Kevina vystřídal Macaulayho Culkina Sylvester Stallone. A je to přesně tak podivná podívaná, jak byste podle popisu asi čekali. Borci z YouTube kanálu Ctrl Shift Face vše navíc podpořili i odpovídajícím dabingem, takže je výsledek ještě o něco šílenější:

Obvykle u deepfake videí říkám, že bych bral celovečerní verzi, ale tady si s krátkým videem určitě vystačím. Tohle je prostě příliš divné i na mě. A když už jsme u Sám doma, pro Disney+ vzniká nová verze, která by nicméně neměla klasiku z roku 1990 přímo remakovat, ale spíš téma uchopit z nového úhlu. Vzhledem k tomu, že dnes už násilí v rodinných filmech moc neletí (a navíc jsme u Disneyho), půjde nejspíš o značně vyměklou verzi originálu.

Ankety
Jaký "prokletý film" byste chtěli příště?
Kletba z temnot (2012)
Umučení Krista (2004)
3:15 zemřeš (2005)
V zajetí démonů (2013)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist