10.11.2019, 12:00

Trailer: Anthony Hopkins je novým papežem

Trailer: Anthony Hopkins je novým papežem
The Two Popes | Foto: Netflix

Svět papežské stolice i Vatikánu byl po mnoho let neproniknutelný, tlak současného moderního světa ale otevřel dveře i do této oblasti a k divákům míří další snímek odehrávající se na svaté půdě.

Jmenuje se The Two Popes a natočil ho Netflix. V hlavních rolích se představí Anthony Hopkins a Jonathan Pryce. Režíroval Fernando Meirelles a jeho film nás seznámí s jedním z nejdramatičtějších předání moci za posledních 2000 let.

Kardinál Bergoglio (Pryce) je frustrovaný tím, kam církev směřuje a požaduje po papeži Benediktovi (Hopkins) souhlas s odchodem do důchodu. Místo toho se setkává s mužem plným pochyb. Za vatikánskými zdmi se odehrává boj mezi tradicí a pokrokem, vinou a odpuštěním díky konfrontaci názorů dvou mužů, kteří musí najít řešení pro miliardy věřících na celém světě.

Skutečný příběh první papežské rezignace od roku 1294 se divákům představí na Netflixu 20. prosince letošního roku. Do té doby si pusťte první oficiální trailer a prohlédněte sérii fotografií.

The Two Popes | Foto: Netflix
The Two Popes | Foto: Netflix
-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka
Související filmy: The Two Popes

Související články:

Nový papež oslňuje svými upoutávkami

Druhá série Mladého papeže už je za dveřmi!

Ďábelský Hannibal Lecter, božský Odin i lovec upírů. Nejlepší filmy s legendárním Anthonym Hopkinsem

Dnes je ten den, kdy se uzavírá rok 2018. Rekapitulační žebříčky jsou v plném proudu a aby toho nebylo málo, slaví právě v poslední den roku narozeniny Sir...

Papež vůbec poprvé v dějinách církve otevřel "dveře" filmařům

Ve čtvrtek 25. října byl v Jihlavě zahájen 22. ročník Mezinárodního filmového festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava. Kromě jiných lákadel se mohou diváci...

Ankety

Deepfake s Milošem Zemanem mne...
  • fascinuje.
  • děsí.
  • štve.
  • nechává chladným/chladnou.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: