Nový Batman: Kdo doprovodí Roberta Pattinsona?

Nový Batman: Kdo doprovodí Roberta Pattinsona? 3 obrázky v galerii
Takže jedna záhada ohledně nového Batmana je vyřešena. Od té doby, co bylo oznámeno, že byl jako padouch pro snímek angažován Jonah Hill, hovořilo se o tom, jakého nepřítele Netopýřího muže by mohl ztvárnit. Hovořilo se o Tučňákovi nebo Hádankáři.

Nyní už jistojistě víme, že Hádankář to nebude. Role Riddlera totiž připadla Paulu Danovi. A nebude to ani Tučňák, neboť se Jonah Hill nakonec rozhodl od projektu odstoupit. Jeho místo tak nyní zaplnil Paul Dano a nově je na palubě i Catwoman. Do role Seliny Kyleové byla obsazena Zoe Kravitz. Její hrdinka se spojí s Danovým Hádankářem s cílem Batmana zneškodnit.

Paul Dano | Foto: Tribeca Films

Režisér Matt Reeves se navíc nechal slyšet, že se mají diváci připravit na temný snímek, ve kterém bude Batman výborným detektivem. Že by Sherlock Holmes s pláštíkem a batmarangy? No, nechme se překvapit.

Zoe Kravitz | Foto: Warner Bros.

Zajímavé by to ale mohlo být v budoucnosti. Pokud se náhodou studio Warner Bros. někdy rozhodne opět zapojit Batmana do akce s Wonder Woman, plánovaným Flashem nebo Aquamanem, půjde o úžasné rodinné setkání. Jason Momoa (Aquaman) je totiž nevlastním otcem Zoe Kravitz.

Premiéra Batmana je stanovena na 25. června roku 2021.

Ankety
Co si myslíte o Obvyklých podezřelých?
Geniální film!
Ujde
Nic moc
Neviděl/a jsem
Nezájem
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist