Vrátí se Keanu Reeves ve své nejstylovější roli?

Vrátí se Keanu Reeves ve své nejstylovější roli? 10 obrázků v galerii
Keanu Reeves | Foto: 2004 Warner Bros.
Reeves má na kontě pořádnou dávku stylových charakterů, ale pokud jde o hlášky, je jedna postava, která jeho filmografii jednoznačně kraluje.

Pár let zpátky bychom to asi netipli, ale Keanu Reeves je oficiálně největším miláčkem Hollywoodu a současně jednou z největších hvězd současnosti. Po úspěchu Johna Wicka je doslova na roztrhání a přirozeně se oživují některé jeho úspěšné starší role. Bill a Ted 3 už hlásí dotočeno, Matrix 4 je oficiálně na cestě a nyní to vypadá, že by se návratu mohl dočkat i Constantine.

Původní film to v roce 2005 úplně nevyhrál. Navzdory svým nesporným kvalitám vydělal méně, než se čekalo a i reakce nebyly tak dobré, jak by si bojovník s démony zasloužil (částečně za to mohly změny oproti předloze).

S odstupem času je ale třeba uznat, že jde o jednu z nejlepších komiksových adaptací vůbec, přičemž Constantine trousící jednu sarkastickou hlášku za druhou je Reevesova nejstylovější role vůbec. O dvojce se toho během let namluvilo hodně, ale ve Warner Bros se pořádně nikdy k ničemu neměli. Teď to prý ale vypadá nadějně. Nejspíš za to může připravovaný nový Matrix, který pod Warnery také spadá. Že by si chtěli miláčka Reevese na pár let dopředu pojistit? Smysl by to dávalo (kdy jindy, než také teď). Je ale otázkou, jestli fanoušci stojí o Reevesův návrat k téhle roli. Za sebe říkám, že ano.

Constantine | Foto: 2004 Warner Bros.
Constantine | Foto: 2004 Warner Bros.
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist