10.9.2019, 13:30

Bude Tarantinova budoucnost patřit televizním obrazovkám?

Bude Tarantinova budoucnost patřit televizním obrazovkám?
Quentin Tarantino během natáčení filmu Tenkrát v Hollywoodu | Foto: Sony Pictures Entertainment

O tom, že stanice Netflix oslovila Qunetina Tarantina, aby pro ni připravil seriálovou verzi filmu Osm hrozných, jsme informace již přinesli. Slavný režisér byl touto nabídkou nadšený a dokonce se nechal slyšet, že by se mohli televizní náležitě prodloužené verze dočkat i další filmy.

Tedy kromě Nespoutaného Djanga, který se své režisérské verze prodloužené na 3 hodiny a 20 minut již dočkal, což je podle Tarantina dostačující.

Tenkrát v Hollywoodu | Foto: Sony Pictures Entertainment

Podle nejnovějších zpráv by se ale seriálové verze mohl dočkat i nejnovější Tarantinův film Tenkrát v Hollywoodu. Informaci médiím prozradil Brad Pitt, který přiznal, že miniseriál je ve hře a že už o tom Tarantino vyjednával.

Na druhou stranu je to poměrně logický krok. Tarantino je proslulý tím, že ve střižně nechává ohromné množství natočeného materiálu, aby se jeho filmy dostaly do kina ve snesitelné časové verzi. Formát miniseriálu je pro něj tedy ideální, umožňuje mu jeho postavy i děj rozvinout mnohem víc.

Osm hrozných | Foto: Forum Film CZ

Osm hrozných bude na Netflixu nejen v prodloužené verzi, ale i jako miniseriál se 4 díly - Last Stage to Red Rock, Minnie's Haberdashery, Domergue's Got A Secret a The Last Chapter. Každá má zhruba 50 minut.

Tenkrát v Hollywoodu slaví úspěch u diváků i v rámci tržeb, seriálová verze proto není nemožná. Pokud na ní dojde, určitě se úkolu Tarantino chopí. Materiálu má jistě dost a ví, jak ho použít.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Recenze: Tenkrát v Hollywoodu je Tarantinovým dalším vyznáním lásky ke kinematografii

Po necelých čtyřech letech od Osmi hrozných přináší kultovní scénárista a režisér Quentin Tarantino do kin svůj oficiální devátý film. Jak se mu povedl?

Quentin Tarantino chtěl brutálně zavražděné herečce Sharon Tate vrátit slávu jinak

Quentin Tarantino je v kolotoči propagace svého nového filmu Tenkrát v Hollywoodu. Již v době svého vzniku budil vzrušení a rozpaky, neboť všichni čekali...

Kill Bill 3: Tarantino potvrdil, že o pokračování příběhu Nevěsty přemýšlí víc a víc

Naděje, pro některé stále zbožná, možná ještě žije. Quentin Tarantino opět promluvil o potenciálním pokračování Kill Billa, které patrně ještě má malou...

V Tarantinově Star Treku se bude mluvit sprostě a bude nepřístupný

O Tarantinově plánu natočit celovečerní film ze světa Star Treku se mluví několik let. Doteď měl slavný režisér plné ruce práce s natáčením a propagací...

Quentin Tarantino má v rukávu seriál

Pokud milujete filmy Quentina Tarantina a mrzí vás, že musí režisér při výrobě zahazovat ohromné množství materiálu, aby se vešel do únosné délky filmu pro...

Ankety

V jakém pokračování byste Stalloneho viděli nejraději?
  • Kobra 2
  • Tango a Cash 2
  • Demolition Man 2
  • Cliffhanger 2
  • jiné (napište do diskuze)

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: