10.9.2019, 13:30

Bude Tarantinova budoucnost patřit televizním obrazovkám?

Bude Tarantinova budoucnost patřit televizním obrazovkám? 5 obrázků v galerii
Quentin Tarantino během natáčení filmu Tenkrát v Hollywoodu | Foto: Sony Pictures Entertainment
O tom, že stanice Netflix oslovila Qunetina Tarantina, aby pro ni připravil seriálovou verzi filmu Osm hrozných, jsme informace již přinesli. Slavný režisér byl touto nabídkou nadšený a dokonce se nechal slyšet, že by se mohli televizní náležitě prodloužené verze dočkat i další filmy.

Tedy kromě Nespoutaného Djanga, který se své režisérské verze prodloužené na 3 hodiny a 20 minut již dočkal, což je podle Tarantina dostačující.

Tenkrát v Hollywoodu | Foto: Sony Pictures Entertainment

Podle nejnovějších zpráv by se ale seriálové verze mohl dočkat i nejnovější Tarantinův film Tenkrát v Hollywoodu. Informaci médiím prozradil Brad Pitt, který přiznal, že miniseriál je ve hře a že už o tom Tarantino vyjednával.

Na druhou stranu je to poměrně logický krok. Tarantino je proslulý tím, že ve střižně nechává ohromné množství natočeného materiálu, aby se jeho filmy dostaly do kina ve snesitelné časové verzi. Formát miniseriálu je pro něj tedy ideální, umožňuje mu jeho postavy i děj rozvinout mnohem víc.

Osm hrozných | Foto: Forum Film CZ

Osm hrozných bude na Netflixu nejen v prodloužené verzi, ale i jako miniseriál se 4 díly - Last Stage to Red Rock, Minnie's Haberdashery, Domergue's Got A Secret a The Last Chapter. Každá má zhruba 50 minut.

Tenkrát v Hollywoodu slaví úspěch u diváků i v rámci tržeb, seriálová verze proto není nemožná. Pokud na ní dojde, určitě se úkolu Tarantino chopí. Materiálu má jistě dost a ví, jak ho použít.

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist