Představitelka Captain Marvel poprvé režíruje

Představitelka Captain Marvel poprvé režíruje 6 obrázků v galerii
Unicorn Store | Foto: Netflix
Kariéra Brie Larson stoupá vzhůru. Herečka, která uzmula Oscara za komorní drama "Room", nedávno ztvárnila "Captain Marvel" a již brzy vyrazí do závěrečné avengeří bitvy. A za sebou má též jeden režisérský zářez.

Brie Larson natočila komediální drama s fantasy prvky Unicorn Store, které vstoupilo do oběhu minulý týden v rámci platformy Netflix. Herečka snímek nejen režírovala, ale zahrála si vedle svého filmového parťáku Nicka Furyho z Captain Marvel (Samuel L. Jackson) též jednu z hlavních rolí.

O čem to je: Hlavní hrdinkou příběhu je mladá žena jménem Kit (Brie Larson), která je nucela se nastěhovat zpátky k rodičům. Když obdrží tajemnou pozvánku do obchodu Unicorn, ocitá se najednou v docela jiném světě, jemuž "šéfuje" postava v podání Samuela L. Jacksona. Naučí se Kit díky novému prostředí skutečně vyrůst a vzít svůj život pevně do vlastních rukou?

Po prvotních potížích s výběrem režiséra a tvůrčího týmu se režie snímku Unicorn Store dostala k debutující Brie Larson. Jaké jsou ohlasy po pár dnech od uvedení? Lehce nadprůměrné. Web RottenTomatoes uvádí 58 procent kladných recenzí a průměrnou známku 5.7 z 10.

Unicorn Store | Foto: Netflix
Unicorn Store | Foto: Netflix
Ankety
Která verze intra se vám líbí nejvíc?
Hra o trůny
Černobyl
Perníkový táta
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist