Netflix připravuje moderní adaptaci Zvoníka u Matky Boží. Neuhádnete, kdo bude hrát Quasimoda

Netflix připravuje moderní adaptaci Zvoníka u Matky Boží. Neuhádnete, kdo bude hrát Quasimoda 5 obrázků v galerii
Zvoník u Matky Boží | Foto: Disney
Známý román z roku 1831 od Victora Huga byl už zfilmovaný několikrát, dokonce i v podání disneyovky, nicméně nyní netflix připravuje svou vlastní verzi, která by se však měla odehrávat v moderní době. A kdo se objeví v roli ohyzdného hrbáče Quasimoda?

Může to být docela překvápko, ale bude to Idris Elba. Ano, tento charismatický a šarmantní kandidát na dalšího Bonda bude hrát jednoho z nejslavnějších ošklivců všech dob, ovšem nejen to, Elba by měl údajně snímek i režírovat, stejně tak by se měl postarat i o produkci hudby. Film totiž bude pravděpodobně ve formě muzikálu, ostatně dokazuje to angažování Freda Bergera, který napsal scénář k populárnímu snímku minulého roku La La Land (2016). Teď píše scénář i k novému Zvoníkovi, pomáhá mu s tím i Michael Mitnick, který se zase podílel na scénáři k sci-fině Dárce (2014).

Idris Elba | Foto: BBC One

Člověk by si možná řekl, proč by do role Quasimoda obsadili tak atraktivního herce jako je Elba, Netflix na to několikrát zareagoval tím, že půjde opravdu o moderní převyprávění celého známého příběhu, tudíž kdoví, jaké plány mají.

Klasická verze příběhu vypráví o zvoníkovi a hrbáčovi Quasimodovi, který se zamiluje do překrásné cikánky jménem Esmeralda. Choutky si na ni ovšem dělá i páter Frollo, jehož chtíč ho donutí dělat zlé skutky. Nakolik bude tato verze pozměněna v připravované adaptaci se budeme muset překvapit.

Těšíte se?

Zvoník od Matky boží | Foto: RKO Radio Pictures
Zvoník u Matky Boží | Foto: Disney
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články