Filmová horečka páteční noci. Kolik hodin maratónu dáte?

Filmová horečka páteční noci. Kolik hodin maratónu dáte? 6 obrázků v galerii
Milujete filmy natolik, že byste u nich dokázali strávil 12 hodin čistého času? Máte příležitost. V pátek 27. října se v 18:00 otevřou kinosály sítě Premiere Cinemas, aby nabídly za cenu pouhých 299 korun maratón nových i starších hitů nedávných měsíců. Den po premiéře se představí horor Jigsaw (2017). Dále se můžete těšit například na ceněný Dunkerk (2017), komiksovku Wonder Woman (2017) nebo LEGO® Batman Film (2017). Noc z pátku na sobotu bude pořádně dlouhá.

Filmová noc se již poněkolikáté bude konat ve všech kinech multiplexů Premiere Cinemas (Praha, Olomouc, Teplice) a v rámci 8 sálů divákům přinese 12 hodinový maratón rekapitulující letos uváděné snímky. Za vstupenku v hodnotě 299 korun (s kartami Premiere Movie Card / Premiere Gold Card zaplatíte ještě o 50 korun méně) vás čeká našlapaná noc a energetický nápoj k tomu.

Představí se i Wonder Woman.

Co bude na programu? Hned 18 snímků - kromě hororu Jigsaw například oscarový hit La La Land (2016), rodinné Psí poslání (2017), akční John Wick 2 (2017) nebo pro nejmenší My Little Pony Film (2017) a LEGO® Ninjago® film (2017).

Kompletní pražský program páteční "filmové horečky". Dáte to?

Vstupenky na Filmovou noc je možné zakoupit online nebo v pokladnách multiplexů Premiere Cinemas.

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist