21.7.2017, 18:30

Disney oznámilo herecké obsazení hraného Aladina Guye Ritchieho

Jelikož právě proběhlo Disneyho každoroční D23 Expo, roztrhl se s novinkami ze studia Disney pytel. Nejnovější inforamce se týkají i hrané verze animovaného snímku Aladin.

Studio Diusney konečně oznámilo herecké obsazení. Hlavních rolí princezny Jasmíny a chudého Aladina se ujmou Naomi Scott a Mena Massoud. Roli džina si střihne již dříve oznamovaný Will Smith. Filmaři zároveň potvrdili, že nebudou pouze předělávat děj z animovaného originálu, ale že se nechali inspirovat i původním příběhem z knihy Pohádky tisíce a jedné noci.

Režírovat bude Guy Ritchie (což je rozhodně nečekaná volba) podle scénáře od Johna Augusta (poslední filmy Tima Burtona). Jak jsme již psali dříve, nový Aladin bude mít stejně jako jeho animovaný předchůdce z roku 1992 muzikálové prvky a chybět určitě nebudou ani počítačově ztvárnění zvířecí kamarádi hlavních hrdinů – opičák Abu a tygr Rádža. Další podrobnosti ohledně zbývajícího hereckého obsazení budou jistě brzy následovat.

Premiéra je očekávána buď na konci roku 2019 nebo v první polovině 2020.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka
Související filmy: Aladin, Aladin

Související články:

Trailer: Will Smith nám jako Džin pěkně zmodral

Malinkatý náhled do světa hraného Aladina v režii Guye Ritchieho se nám naskytl již na konci minulého roku, ale kromě krátkého pohledu na Aladina a...

Hraný Aladin odhaluje své kouzlo - exkluzivní fotky z filmu

Hraný Aladin studia Disney je zajímavým projektem hned z několika důvodů. Prvním je to, zda se Disneymu podaří kvalitní hraná podívaná v porovnání k...

V Hollywoodu mají nový skandál - bílé herce natřeli na place Aladina na hnědo

Když už si člověk myslí, že nemůže přijít absurdnější skandál, v Hollywoodu se hrdě postaví na zadní a udělají něco, s čím rozčeří klidné internetové vody.

Hlavní adept na Džina v hrané verzi Aladina? Will Smith!

Tvůrci hrané verze Aladina čelí velké výzvě - musí nahradit nenahraditelného Robina Williamse, který v původní verzi úžasně nadaboval postavu Džina.

Disney odhalilo novinky z tábora hraných verzí Mulan a Aladina

Šér produkční sekce studia Walt Disney Pictures Sean Bailey prozradil v rozhovoru pro Vulture několik novinek týkajících se chystaných snímků Mulan a Aladin.

Hranou Mulan pro Disneyho natočí režisérka Niki Caro

Legenda o Mulan je dalším animovaným snímkem na poměrně rozsáhlém seznamu předělávek, který si studio Walt Disney Pictures pro své diváky připravilo...

Natočí Disney i hranou Malou mořskou vílu?

Není pochyb o tom, že se v budoucnosti dočkáme hraných verzí všech animovaných snímků, které kdy vzešly od kreslících stolů studia Disney. Před několika...

U Disneyho nemají dost: Připravují hranou verzi Medvídka Pú!

Ano, víme, že Apríl je již za námi. Tohle ale není žádná kachna. U Disneyho se v rámci remaků animáků opravdu rozhodli, že natočí hraného Medvídka Pú.

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: