Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
milivanili
Miloslav Baleja
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
2 067
Od nejnovějších
dont stop
(2012)
2. 12. 2014
6.5
Zkrat
(2011)
2. 12. 2014
5.5
Miláček
(2012)
2. 12. 2014
6.5
Princ z Persie: Písky času
(2010)
2. 12. 2014
5.5
Noe
(2014)
2. 12. 2014
5.5
X-Men Origins: Wolverine
(2009)
2. 12. 2014
6.5
Nine
(2009)
2. 12. 2014
6
Rumový deník
(2011)
2. 12. 2014
5.5
John Carter: Mezi dvěma světy
(2012)
2. 12. 2014
6.5
Kandidát
(2013)
2. 12. 2014
6
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
2. 12. 2014
7
Dál než se zdálo
(2010)
2. 12. 2014
5.5
Užívej si, co to jde
(2009)
2. 12. 2014
6
Krásná Junie
(2008)
2. 12. 2014
5.5
Doba ledová 2: Obleva
(2006)
2. 12. 2014
5.5
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
(2014)
2. 12. 2014
5.5
Navždy spolu
(2012)
2. 12. 2014
6
G.I. Joe
(2009)
2. 12. 2014
6.5
Vampýrská akademie
(2014)
2. 12. 2014
6.5
Muži, co zírají na kozy
(2009)
2. 12. 2014
6.5
Kurýr 2
(2005)
2. 12. 2014
7
Láska na kari
(2014)
2. 12. 2014
6.5
Cesta za Vánoční hvězdou
(2012)
2. 12. 2014
5.5
Medvídek Pú
(2011)
2. 12. 2014
6.5
Odpad město smrt
(2012)
2. 12. 2014
6
Lidice
(2011)
2. 12. 2014
6.5
Londýnský gangster
(2010)
2. 12. 2014
6
Hitchcock
(2012)
2. 12. 2014
6
Legenda o sovích strážcích
(2010)
2. 12. 2014
6
2012
(2009)
2. 12. 2014
5.5
Ženy sobě
(2011)
2. 12. 2014
6.5
Love
(2011)
2. 12. 2014
5.5
Byzantium - Upíří příběh
(2012)
2. 12. 2014
6.5
Doupě
(2014)
2. 12. 2014
6
Babycall
(2011)
2. 12. 2014
6
Rukojmí
(2005)
2. 12. 2014
6
Do Říma s láskou
(2012)
2. 12. 2014
5.5
Moje letní prázdniny
(2012)
2. 12. 2014
6
Láska všemi deseti
(2012)
2. 12. 2014
5.5
Obchod pro sebevrahy
(2012)
2. 12. 2014
7
Načíst další
1
2
3
4
52