Trailery

Westworld (2016): Trailer #2 - když se Jurský park potká s Terminátorem

vydáno 14. 9. 2016, 13:30
-
-
zhlédnuto
3 413 x

Michael Crichton byl světu známý především jako knižní spisovatel. Nejednou byl ale též za scenáristu a režiséra (mnohokrát i současně). Nejlépe mu tahle kombinace vyšla i sci-fi Westworld z roku 1973. Snímek vyprávěl o futuristickém zábavním parku, který má podobu westernového světa a jeho návštěvníci si s místními mohou dělat doslova, co chtějí, protože místní jsou roboti (takže i když je například znásilníte, brutálně zbijete nebo zapálíte, je to naprosto v pořádku). Snímek se stal v rámci žánru malým kultem a jeho vliv se odrazil na nejednom filmu (takový Arnold Schwarzenegger například svého Terminátora pojal na základě výkonu Yula Brynnera ve Westworldu). Crichtonův film už přirozeně dost zestárl, takže se moderní adaptace přímo nabízela. Hozenou rukavici nakonec zvedla HBO a vypadá to, že nás čeká další seriálová událost. Zábavní park Westworld ožije již 2. října na HBO. Doporučuje zakoupit si vstupenku.

Hodnocení traileru #2: 80%

Související filmy: Westworld

Související čtení:

Westworld: Je v plánu 3. série? V HBO dali fanouškům odpověď!

Seriál Westworld vstoupil do druhé sezóny a přestože máme za sebou teprve první dva díly a na nějaké závěry je brzo, v HBO již mají jasnou o budoucnosti série.

Westworld: První dojmy z úvodních dvou epizod 2. série

Seriál Westworld znovu ovládl obrazovky a my jsme přirozeně u toho. Po dvou částech je stále brzo na nějaké ty soudy, první dojmy si ale - lidově řečeno -...

Westworld: Další park potvrzen v novém traileru!

A aby fanoušci seriálového hitu HBO těch důvodů k nedočkavosti neměli málo, současně nová upoutávka ukazuje i návrat jedné z klíčových postav první série.

Westworld: Nový plakát na druhou sérii je to nejlepší za hodně dlouhou dobu

Druhé série Westworldu patří zcela bez debat mezi nejočekávanější televizní kousky letošního roku. Nemáme důvod nevěřit, že si v HBO výsledek nepohlídají.

Roboti seriálu Westworld v roli "slavnějších kolegů" Terminátora, Robocopa, Bendera a dalších

Seriál Westworld je inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton. O víkendu jsme se konečně dočkali dalšího...

Nejnovější články:

Ankety

Nejlepší herní adaptace Uwe Bolla?
  • House of the Dead
  • Sám v temnotě (Alone in the Dark)
  • BloodRayne
  • Ve jménu krále (Dungeon Siege)
  • Postal
  • Far Cry
více k tématu:
Mlátil kritiky, vysmál se Tarantinovi a označil se za génia. Nyní o "nejhorším režisérovi všech dob" vznikl dokument
Máte radši dabing, nebo titulky?
  • Dabing
  • Titulky
  • Jak kdy
více k tématu:
Dabing, nebo titulky? Český divák má jasno
Sdílet tuto stránku:

Partneři: