Profilový obrázek

pitryx

Petr Pika
1 913

Jsem pouhopouhý konzument.

http://pitryx.proweb.cz
Zlínský, Zlín, Česká republika  Nebeský pláč
  Nebeský pláč (1994)
  0
  Marně jsem přemýšlel, kde se mi tahle veleblbost ve složce filmů vzala. Přišel jsem na to až později, že to bylo jen kvůli Lucky Vondráčkové. A neptejte se mne, jak jsem to vydržel až do konce. V podstatě velmi lehce a v pohodě, sadil jsem květiny a na tohle jsem koukal jen tak jedním okem. I když nebylo na co. A ten konec? Ještě, že nic nevysvětlovali.
  Cesta za smířením
  Cesta za smířením (2021)
  7
  Zábava přímo pro mne. Kdyby přidali ještě více splatter a gore koření, bylo by to za sto procent. Pár drobností se snímku vytknout dá, ale jsou to maličkosti, které netřeba řešit. Zatím dávám sedmdesát s tím, že to rozhodně chci vidět ještě jednou. Pak možná hodnocení upravím.
  Tajemství mořské panny
  Tajemství mořské panny (1998)
  6
  Konečně zase po delší době něco neotřelého a méně obvyklého. V rámci možností to všichni zvládli a něco málo navíc přidává za neotřelý nápad. Takových pohádek je už strašně málo. A k této nebyly potřeba statisíce, což je sice poznat, ale vůbec to nevadí.
  Nezvratný osud 5
  Nezvratný osud 5 (2011)
  4
  Škoda těch dlouhých míst mezi úmrtími, protože ty jsou zpracovány celkem dobře. Na oko budu hodně dlouho vzpomínat. Akční závěr nebyl špatný pokus, ale sem se nějak moc nehodil, mně být trošku jiný. Přesto jsem se bavil, ale dávám „jen“ průměr.
  Nezvratný osud 4
  Nezvratný osud 4 (2009)
  8
  Tak co se týče gore scén, tento snímek je jednoznačnou jedničkou. Jen škoda toho digitálu, ale vem to nešť. Mělo to velmi dobrý spád, moc se tu nekecalo a ty digi efekty se dají odpustit. Klidně jich mohlo být ještě více. Pro mne tedy za osmdesát procent.

  Oblíbená díla

  • Plakát 1

  Oblíbení tvůrci