Bstone
Komentáře

 • 75%
  0
  0
  19. 2. 2020
  Servant (2019)

  Tvůrci tohoto velice vydařeného mysteriózního seriálu o jednom kojenci, jeho zvláštní rodince a ještě podivnější chůvě nám krásným způsobem říkají, že cesta je cíl. Protože cesta k závěrečnému dílu je napínavá, mindfucková, parádní jízda, kterou jsem si neskutečně užil.

 • 65%
  0
  0
  19. 2. 2020

  Verhoeven nám svým typickým způsobem vypráví příběh o týpkovi, který sotva zmizí v zrcadle, tak ho chytne solidní rapl. Aneb Kevin Bacon jako sebestředný, agresivní psychouš a nepřehlédnutelná Elisabeth Shue jako jeho krásná kolegyně v krvavé honbě za Nobelovou cenou. Film si drží slušné tempo za podpory výborných efektů a mírně k zemi ho sráží až závěr Každopádně bavilo.

 • 80%
  0
  0
  27. 1. 2020
  Pašerák (2018)

  Co naplat, Clint Eastwood je zkrátka třída před kamerou i za ní a i v tomto filmu a ve svém požehnaném věku prostě válí... Jako pošťák drogového kartelu je zkrátka neodolatelný. Laskavý snímek o ne moc laskavém světě spolehlivě zasahuje tam, kde má.

 • 80%
  0
  0
  26. 1. 2020

  Hořké drama s parádní a na tu dobu dost odvážnou Herzovou režií a fantastickou hudbou Petra Hapky. Taky skvělí herci, především pak výborný Kratina a excelentní Vladimír Menšík. I ostatní se ale "menších" rolí zhostili skvěle. Film podle předlohy mého oblíbeného autora Václava Duška ukazuje obraz života bez příkras v šedé depresi normalizačního Československa. Škoda jen, že takové filmy už dávno neumíme.

 • 80%
  0
  0
  26. 1. 2020

  Paul Rudd jako nekonečný optimista a stoupenec dobra, který sice páchá v očích ostatních šílenosti, ale skutečnost je přece jen trochu jiná. Výborně obsazený film, na který se velice příjemně kouká, s fantastickým soundtrackem a s příběhem, který je lehce pod povrchem.

 • 80%
  0
  0
  26. 1. 2020
  Gwen (2018)

  Parádně natočené, hutné, nekompromisní drama z 19. století. Krásná příroda, která se s nikým nemazlí, drsný život na osamělé farmě pro matku a dvě dcery. Režisér spolu s povedenou hudbou skvělým způsobem používá hororové prvky, kterými zahušťuje už tak velice tísnivou atmosféru. Eleanor Worthington-Cox pak předvádí výborný herecký výkon a celý film se tak pro mě stává opravdu velmi příjemným překvapením.

 • 65%
  0
  0
  26. 1. 2020

  Něco jako láska je romantická komedie. U tohoto typu filmů je zásadní soundtrack. Tady se rozhodně povedl a spolu se slušným příběhem a neodolatelnou Amandou Peet z toho vychází v rámci žánru lehký nadpůměr.

 • 55%
  0
  0
  26. 1. 2020
  Zaklínač (2019)

  První série Zaklínače zůstala někde na půl cesty. Cavill s mečem je vynikající, Cavill jakožto schopný vyjednávač mimo. Jednotlivé povídky zakomponované do seriálu jsou většinou osekané o jejich nejlepší, nebo nejhezčí atributy. Totiž o humor, mystérium i lásku. Zůstal pouze náznak skutečného příběhu a většina epizod se tak jeví jako hluboce povrchní. Paradoxně se seriál může více líbit lidem předlohou nepolíbeným, protože pak se jedná o celkem slušnou fantasy. Značně nechutný je také casting, plný zčernalých slovanů, elfů,čarodějů i divoženek.

Pořadí v kraji

Uživatel nemá vyplněný kraj

OMůj oblíbený uživatel

0 ×

Poslední aktivita