Homolka a tobolka

77%
Homolka a tobolka
Děda s babi, Ludva, Heduš a dvojčata si přijíždějí užít zimní radovánky do zotavovny Radost ve Špindlerově Mlýně. Cestou si slíbí, že na sebe budou hodní, a kdo se tomu zpronevěří, bude za trest klečet. Vzápětí nato je samozřejmě potká spousta nepříjemností a zmatků, o které se zaslouží i právě nastupující kulturní referent. Další scénka nastane ve chvíli, kdy dva manželské páry požadují výměnu pokojů s Homolkovými a netrvá to dlouho ? a děda musí poprvé klečet. Šňůra nešťastných náhod pokračuje, mimo jiné dojde k menšímu požáru a následnému zaplavení pokoje starých Homolků, přičemž pomoc manželských párů je odhalena jako zištná ? stále si chtějí pokoje vyměnit. Po odmítnutí se složí a nabídnou Homolkům peníze. Na to Homolkovi přistoupí a těší se, jak se rozšoupnou. Pohádají se ale o to, jak peníze rozdělit a následně zjistí, že tobolku s penězi ztratili. Pospíchají na cvičnou louku, hrabou se v závějích a pokoušejí se najít ztracené peníze?Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
4.5
Tomuto filmu a vlastně celé trilogii jsem nikdy nepřišel na chuť. To vesanství šlo z filmu cítit jako z týden nemytých nohou,ale mne tento typ humor nebyl moc po chuti. Josef Šebánek jenž se chopil hlavní role působí nejdůvěryhodněji což je možná i dané tím,že to žádný herec není.
Pete69
Pete69
31 311 bodů
7
Homolkovi mě nechali vždy chladným. Na mě je ta rodinka a až moc buranská a vlastně na mě působí depresivně. Jen ten děda je klasik.. Tento je asi nejlepší, i když jsou všechny na jedno brdo... Typická Česká povaha té doby se projeví v hotelu soubojem o pokoje, to se mi líbilo :)
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
8.5
Moje oblíbená rodinka bez zábran se spoustou humorných chvilek.


Dodatečné informace

Původní název:
Homolka and Pocketbook (více)
  • Československo Homolka a tobolka
  • Československo Homolka and Pocketbook
  • Československo Homolka and the Purse
Premiéra v ČR:
20. 10. 1972
Země původu:
Československo, Česká republika, Slovenská republika
Čeština:
Homolka a tobolka je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Homolka a tobolka


Powered byJustWatch