Jak jsem poznala tvého otce

55%
Jak jsem poznala tvého otce
Sophie a její úzká skupina přátel se snaží zjistit, kdo jsou, co chtějí od života a jak se zamilovat v době seznamovacích aplikací a neomezených možností.
Jamie76
Jamie76
4 343 bodů
8
Tento seriál mě vážně baví. Čekal jsem to ale je to dobrý, těším se co bude dál
blackkocour
blackkocour
3 745 bodů
0
Jak jsem posrala vašeho fotra?.. Nooo, tohle je dost černý. Seriál je jasný příklad termínu "až moc černá obrazovka", protože se tu vyskytuje více černé a snědé než bílé. A jak se říká, co je černé, to není dobré. Nastavovaná kaše jménem Jak jsem prospal vaši matku, je bezpochyby pořád nudná blbina, ale co si budem kecat, postavy jsou dobře napsané, a má šanci se prosadit. I když já to pořád beru jako Friends jen se steroidy, tohle jsou korektní Friends po kastraci. Matka se oproti tomuto jeví jako zábava pro dvou ciferné lobomoty. Jak jsem poznala odpada se může řadit mezi seriály jako Premiér z Brrakova, Tisíc a jedna moč a třeba ještě Velmi křehlé obvody. Bože, pokud tohle všechno dokáže ponúknut Dizny Plus, obávám se že moje mozkové buňky budou v Dizných mínus, mínus. Teď mám chvilku solidarity, a napařit HIMYM alespoň o hvězdičku navýše.. nebo spíš ne.
Kuca25
2 445 bodů
8
První série je nic moc, ale slouží jako start. Sice né moc dobrý start, ale stále start. Druhá série to skutečně rozjede a vy začnete mít kladný vztah k hlavním představitelům. Nutno zmínit, že stále to není HIMYM, ale není to zlé. Přišlo mi, že si tvůrci postupně začali uvědomovat jak se svému předchůdci přiblížit, aniž by k tomu nutně používali známé lokace nebo postavy. Opravdu mě mrzí, že je konec, protože bych chtěl vědět jak to skončí.


Dodatečné informace

Původní název:
How I Met Your Father (více)
  • USA Jak jsem poznala tvého otce
  • USA How I Met Your Father
  • USA Cómo conocí a tu padre
  • USA Jak jsem poznala vašeho otce
  • USA Як я зустріла вашого батька
Premiéra v ČR:
12. 5. 2022
Distributor:
Disney+
Země původu:
USA
Přístupnost:
12+
Čeština:
Jak jsem poznala tvého otce je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch