Žena v domě přes ulici od dívky v okně

60%
Žena v domě přes ulici od dívky v okně
Plakát traileru

Napínavý komediálně laděný osmidílný seriál představí divákům Annu, ženu až doposud žijící v pevně zajetých kolejích, to se ale změní ve chvíli, kdy se přistěhuje nový soused a když se stane svědkyní vraždy.

martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 214 bodů
0
Netflix rozjel výrobu seriálů a filmů tak vehementním tempem, že už vznikají naprosté bláboly, jen aby bylo čím šířit zvrácenou rasovou politiku. A tak tu máme opět v seriálové tvorbě propagandistické křížení bělošky s černochem s úmyslem vytvořit světovou dokonalou rasu. Po nacistické verzi Arijců nám tímto nyní Amerika vnucuje mulatky. A daří se jim, neb už čím dál víc diváků něco takového považuje za zcela normální. Takže Lebensborn 2 má spěch. Příběh si tvůrci převzali ze snímku ´Žena v okně´ (2021), patřičně přepracovali a šli na věc. Když pomineme propagandu Lebensborn 2, seriál svou rozvahou a přesvědčením silně připomene hlavně slavný film Alfreda Hitchcocka ´Okno do dvora´ (1954). Jen jiné prostředí, jiné postavy samozřejmě správně genderově a rasově vyvážené, a jiný motiv. Co však z toho nakonec vyleze, už vypadá, že na tomto seriálu pracovali chovanci nějakého ústavu, neb člověk se zdravým rozumem tohle nemohl myslet vážně. Propracované vraždy, propracovaně podstrčené důkazy a vůbec všechno propracovaně promyšlené měla na svědomí devítiletá holka, která si dokonce ve finálové rvačce hravě poradí s dospělou ženskou. Čeho je moc, toho je prostě příliš. Netflix již má evidentně diváky za naprosté hlupáky, kteří jim chválí naprosto každou slátaninu.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
8
Zhruba u třetí dílu mi docvaklo, že to asi nebude klasický krimi trhiller, naladil jsem se na vlnu, na které mě tvůrci chtěli mít a s blaženým úsměvem jsem si užil i zbytek dílů. Za mě dost fain. 7.5/10
samosato
samosato
1 787 bodů
2
Nesmial som sa

Dodatečné informace

Původní název:
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window (více)
  • USA Žena v domě přes ulici od dívky v okně
  • USA The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
  • USA The Woman in the House
Premiéra v ČR:
29. 1. 2022
Distributor:
Netflix
Země původu:
USA
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch