Kód 8: Část 2

61%

Komentáře a recenze 5

Dle počtu bodů
Blueknight
376 bodů
10
Skvělé pokračování, jdou vidět opravdové emoce. Kapánek mi to připomínalo Terminátora 2, když v Garetovi vyhrál gen hrdiny.
DavidHajek
192 bodů
4
Levny sci-fi je jako levna vodka. Ozerete se take ale vzdy boli hlava a obcas nekdo oslepne. Ale kdyz je vodky nedostatek, alkoholik bere vse. Kdyz je sci-fi nedostatek... kvuli "part tu" jsem kouk i na "part van" a prvni pulku jsem si nebyl jisty, zda jsem tu slataninu 7 jinych sci-fi uz videl nebo ne. U tyhle dvojky jsem mel jen premierovou jistotu, ale pocit patchworku z dalsich sci-fi stejny...
Vlastní názor
Vlastní názor
178 bodů
6
Já prostě očekával úplně něco jiného. Rozhodně jsem čekal více akce, více efektů, lepší zápletku (zkorumpovaný policajt je ohraná písnička). Připadá mi to jako jeden díl nějakého dlouhého seriálu.
NoahHardy
36 bodů
6
trošku natahovaný děj... super schopnosti je vidět velmi málo... ale i tak to má něco do sebe .. pro ty, kterým se líbil první díl to bude tajná jednohubka....
BlueWhale
BlueWhale
16 bodů
10
Těšila jsem se na pokračování. Stephan Amell je můj oblíbený herec již od ságy, kde hraje Arrowa. Nechápu, proč má film tak slabé hodnocení, scénář je velmi uvěřitelný.Neni to žádná triková neuvěřitelná magorárna. Naopak touhla lidí se schopnostmi, aby byli brání jako obyčejní lidé a měli stejné možnosti je pochopitelná. Lidstvo ale vždy odmítalo silnější jedince a čeho se boji, tak to nenávidí. Za mě to byl velmi slušný film, s dobrými hereckými výkony.Byla bych ráda i za další pokračování, dle mého, má tento příběh ještě nevyužitý potenciál.