Česká republika Česká republika
Slovensko Slovensko
80 minut

Žánry

:
Dokumentární

Obsah

:
Mladý pár Lenka a Michal se věnují výchově svého čtyřletého syna s nejvyšším možným nasazením. Miško má už od narození naplánovanou každou minutu svého více »« méně

Režie

:
Erika Hníková

Scénář

:
Tomáš Bojar Erika Hníková
Premiéra: 26. 8. 2021
Distributor: Aerofilms
Jste na stránce filmu Každá minuta života. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Každá minuta života myslíte! K 23. září 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27762 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  8. 9. 2021
  marie-kolarova (2299 bodů)

  Oceňuji nezúčastněný přístup režisérky, která ambiciózním rodičům skrytě nefandí, ani je nesoudí. Přenechává tak dostatek prostoru k přemýšlení a diskusi. Přesto se lze víc než oprávněně domnívat, že Miško nejspíš bude rád, pokud výchovu přežije bez vážných následků. Namísto toho, aby jej rodiče rozvíjeli a ponechávali mu vlastní čas na objevování okolního světa, nalajnovali mu od miminkovského věku program. Ze světa sportu existuje dostatek varovných příkladů, kudy cesta nevede. Varovnou známkou byl hysterický neutuchající pláč kvůli drobnému ťuknutí kolena, po kterém nezůstala na kůži prakticky ani stopa. Výchova k dokonalosti obvykle spolehlivě zlomí osobnost dítěte. Signifikantním znakem – pečlivé vytírání dokonale čisté podlahy.

50 56 ?
jak hlasovat?
 • InJo 65%
 • sabule 35%
 • bayern 25%
 • marie-kolarova 75%
všechna hodnocení (4)