Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek

52%
Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek
Film Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek, natočený podle mezinárodně úspěšného anime, přivádí ságu Saint Seiya poprvé na velké plátno v podobě hraného filmu. Seiya (Mackenyu), svéhlavý pouliční teenager, tráví čas boji o peníze, zatímco pátrá po své unesené sestře. Když Seiya při jednom ze soubojů nevědomky využije svých mystických sil, o nichž zatím neměl ani tušení, ocitne se ve světě válčících svatých, ve světě prastarého magického výcviku a reinkarnované bohyně, která potřebuje jeho ochranu. Pokud má přežít a zaujmout právoplatné místo mezi Rytíři zvěrokruhu, bude muset přijmout svůj osud a obětovat úplně vše. (Falcon)WhiteCoyotteCZE
WhiteCoyotteCZE
31 bodů
9
Origos neznám, ale asi se o to budu vice zajimat. Fx obcas, hlavně na zacatku klopitlo, ale jinak probehove dobre. Herci mi taky sedli a i cz dabing. Ja bych prostě chtěl dalsi díl.
YuukiShikinami
YuukiShikinami
6 bodů
10
Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu Počátek... Nová Anime adaptace známého anime Rytíři zvěrokruhu. Na filmu jsem byla v Kině a musím uznat že jsem si ho neskutečně užila. Ačkoli začneme nejdříve negativitou. Film má trochu zkratkovité scény. Hodně přeskakuje od jednoho k druhému a těžko si pak budujete vztah k postavám na kterých vám záleží a které některé můžou i umřít. Zároveň vztahy mezi postavami nejsou dost probadane a proto pak necítíte chemii mezi dvěmi co ji mají mít atd. Chtělo by to film prodloužit o aspoň pul hodiny a víc prozkoumat postavy. Produkovano Sonym a herecké obsazení za mě víc než dobré. Objevili se zde herci kteří nejsou žádné paratka a hrát umí. (Například herec Boromira z Pana prstenů) celkově herecké výkony jsou velmi v pořádku. Hlavní postava to trošku táhne ale jen málo kdy. Přece jen je na něj velký důraz takže u koho jiného si všimnout chyb ve hraní. Co je na filmů teda tak úžasné? ABSOLUTNĚ A JEDNOZNAČNĚ NEJLEPŠÍ ANIME ADAPTACE CO JSEM KDY VIDĚLA. A teď doopravdy. Film je prezentovan tak že doopravdy každou bojovou sekvencí každý flashback každý POWER UP silou lásky a přátelství na vás vyzařuje klasické anime shoneny. Ať už zpomalovačky uprostřed boje jako v každém bojovem anime. Či spomalene záběry na ruku co se chystá udeřit a kolem ní se objevuje jak je ve filmu nazýván KOSMOS ( neboli nějaká Chi, Mana) Flashbacky v bojových scénách aby hrdina nabral druhý dech. Celková choerografie všech herců je naprostou geniální. To že je to inspirováno anime se to ne jen snaží ukázat DOSLOVA VÁM TO PLESKNE DO OBLIČEJE. CGI kupodivu velmi slušne. Hlavně finální bitva vypadala velmi dobře na to jak těžké muselo být adaptovat boj tak aby 1:1 vypadal jako z anime. Ale tady se to sakra povedlo. A co se týče příběhu samotného? No nadchnul mě tolik že se jdu podívat na anime.... Za mě solidních 8az8,5/10 . Je mi jedno ze film není nejkvalitnější já si ho užila z plna hrdla. Neměla jsem očekávání ale absolutně jsem nebyla zklamaná. VŠEM DOPORUČUJU!!!


Dodatečné informace

Původní název:
Knights of the Zodiac (více)
  • USA Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek
  • USA Knights of the Zodiac
  • USA I Cavalieri dello zodiaco
  • USA Les Chevaliers du Zodiaque
  • USA Los Caballeros del Zodíaco
  • USA Saint Seiya: Die Krieger des Zodiac - Der Film
Premiéra v ČR:
10. 7. 2023
Distributor:
Falcon
Země původu:
USA
Rozpočet:
60 mil. USD
Tržby:
7 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch