The Sons of Sam: A Descent into Darkness (USA)
« další názvy »
USA USA
60 minut

Žánry

:
Dokumentární, Krimi

Obsah

:
Případ takzvaného Samova syna se stal pro novináře Mauryho Terryho celoživotní obsesí. Došel totiž k závěru, že ve vraždách měla prsty sekta satanistů. (Netflix)

Režie

:
Joshua Zeman
Distributor: Netflix
  • Související
  • DVD a Blu-ray
  • Soundtrack
  • Knihy
Jste na stránce seriálu Samovi synové: Bloudění v temnotách. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Samovi synové: Bloudění v temnotách myslíte! K 30. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28172 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Samovi synové: Bloudění v temnotách


Napište komentář

?%
0
0
Host

Recenze

80%
"Terryho cílem bylo nejen případ vyřešit, ale také jej udržet viditelným a slyšitelným. Chtěl dokázat to, aby se o něm mluvilo, nikdy se na něj nezapomnělo a aby vrahové žili alespoň z poloviny v tak nepříjemných životních podmínkách plných stresu, jako příbuzní zastřelených a někdy i brutálně zavražděných obětí. A ačkoliv nakonec jeho vlastní vyšetřování nedopadlo přesně podle jeho představ, tak minimálně tohoto se mu dosáhnout podařilo. " ...více

Hodnocení a recenze Samovi synové: Bloudění v temnotách

? 80 ?
jak hlasovat?