Hustle (USA)
USA USA
117 minut

Žánry

:
Drama, Komedie, Sportovní

Obsah

:
Sportovní drama z prostředí basketbalu vypráví příběh bývalého scouta NBA Stanleyho Berena, který při procházce španělským Madridem objeví nečekaný talent, více »« méně

Režie

:
Jeremiah Zagar

Scénář

:
Will Fetters Taylor Materne

Herci

:
Adam Sandler Ben Foster Robert Duvall Juancho Hernangomez Queen Latifah ...
Distributor: Netflix
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Životní trefa. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Životní trefa myslíte! K 30. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28172 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Životní trefa


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 20%
  0
  1
  29. 6. 2022
  martin-mickey-stusak (26205 bodů)

  Další snímek Netflixu s BLM lebensbornem. Tentokrát se sportovní tématikou o objeveném talentu a snaze trenéra z něj něco udělat. Ano. Už zase. A je to nadmíru nevýrazný film. To je tak, když se chrlí snímky ohromnou rychlostí bez povšimnutí, že je to už dávno na úkor kvality. Hlavně tomu nepomůže typická netflixovská propaganda jedné rasy, kde má bilý trenér černou manželku, se kterou má mulatku, která je navíc černější než matka. No jasně. Trenér je podivín se svými životními marasty snažící se vytrénovat dalšího podivína s talentem na basketbal. Ten je rasově také běloch. Záměr? To se později ukáže. Jejich charakterových podivností je tolik, že jde onen basketbal spíše do ústraní, čímž vyznívá jen jako bohapustá kulisa v pozadí. Vážně to má být sportovní film? Závěrečný basketbalový zápas je ten nejhorší, co kdy bylo k vidění. A ty rasistické urážky černého protihráče už jsou teprve za hranou. Obráceně to být nemohlo? Aha, to už by rasismus skutečně byl, jak známe z reálného života z fotbalu. Ano, takže bílá rasa hlavní postavy je skutečně záměr. Jako celek naprosto vyumělkovaný film postrádající živost, nadhled, sportovní nadšení a nějaké ponaučení. Takže nic než další zbytečný film.

 • 85%
  0
  0
  24. 7. 2022
  leafroller (2931 bodů)

  Myslím, že to není film pro každého, i když vydržet by ho měl bez problémů každý. Já měl to smůloštěstí, že jsem basketbal dlouhé roky hrál a mohl si tedy ve filmu najít drobnosti, které jiný asi příliš neocení. Byly to hlavně tréninkové metody a cvičení. Hodně mě překvapila plejáda slavných basketbalistů, kteří se ve filmu mihli. A i když jsem z nich poznal jen málokoho, jsem přeci jen už starší ročník, tak dvě generace pozadu, je hezké, že se dali s Adamem dohromady, protože basket je třeba propagovat vždy a všude.

 • 75%
  0
  0
  17. 6. 2022
  Martrix (2568 bodů)

  Tvůrci se ani nepokoušeli přijít s něčím originálním. Najde se spousta lidí, kteří mají basket rádi a totéž platí i o Sandlerovi, takže zadání Netflixu bylo nejspíš v duchu #Sandler and basketball. A i když je to scénáristická břečka, tvořená spoustou klišé a hereckých nevýkonů...komu by to vadilo? Snad jen těm, kterým je trnem v oku Sandlerovo civilní herectví a basket považují za sport pro chudáky s poruchou štítné žlázy. Přestože nechápu, proč se rozhodli takový film sledovat, tak se jim samozřejmě nedivím. Jestli nesledují NBA, tak nezaznamenali desítky narážek a pidirolí a nepochopili, proč se všichni tvářili, že kromě NBA neexistuje jiná možnost, kde by mohl Bo hrát... . Takže ano, Hustle si nejvíc užijí basketbaloví fanoušci Philadelphie, pak fanoušci amerického basketbalu a až pak ti, kteří mají rádi filmy ze sportovního protředí. Sandler je mi sympatický, basket jsem hrával a jednu dobu i sledoval NBA, takže i přes ten nepřekvapivý a v mnoha ohledech slaboduchý scénář, jsem se nenudil. Nějak tak, by měla produkce nenáročných VOD filmů vypadat.

Hodnocení a recenze Životní trefa

68 ? ?
jak hlasovat?
 • homedo 80%
 • Brenan88 75%
 • leafroller 85%
 • lamps 75%
 • Martin Pleštil 60%
 • martin-mickey-stusak 20%
 • Martrix 75%
 • Ladaxxx 70%
 • Vojtas87 70%
všechna hodnocení (9)

V žebříčcích uživatelů

47. místo z 48 v žebříčku uživatele homedo