The Irregulars (Velká Británie)
Velká Británie Velká Británie
60 minut

Žánry

:
Drama, Fantasy, Krimi, Mysteriozní

Obsah

:
Londýn - Anglie za dob královny Viktorie. Na ulici žije skupinka dospívajících dětí, které se zaplétají do vyšetřováním případů tajemného doktora Watsona více »« méně

Režie

:
Joss Agnew Johnny Allan Weronika Tofilska

Scénář

:
Tom Bidwell Sarah Simmonds

Herci

:
Thaddea Graham Darci Shaw Jojo Macari McKell David Sheila Atim ...
Jste na stránce seriálu Příležitostní detektivové z Baker Street. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Příležitostní detektivové z Baker Street myslíte! K 5. květnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27625 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  5. 5. 2021
  p.a.douch (5117 bodů)

  Takže tohle se moc nepovedlo. Hrdinky ani hrdinové (abych byl korektní) ve mně nevzbuzovali žádný zájem ani sympatie. Některé případy byly zajímavé, ale zpracovaní nic moc. Sherlock s Watsonem na mě působili jako dvojka zkrachovalců a partička příležitostných detektivů to byl děs běs. Potencionál to mělo, ale zpracování to úplně zabilo. Pro mě obrovské zklamání. 40 % je úplné maximum, které mohu tomuto seriálu přidělit.

48 55 ?
jak hlasovat?
 • p.a.douch 40%
 • Liška77 50%
 • Miňonka 55%
všechna hodnocení (3)