Star Wars: Akolytka

50%
Star Wars: Akolytka
Nový seriál ze světa Star Wars nás zavede do éry High Republic, kdy řád rytířů Jedi vzkvétá a galaxie žije v relativním míru. Někdo ovšem začne rytíře Jedi likvidovat a na obzoru se objevují temné síly. Uznávaný mistr Jedi se proto musí postavit nebezpečné bojovnici, s níž ho pojí neveselá minulost. Oba se vydávají do nebezpečné cestě, na níž nic není takové, jak se na první pohled může zdát.
Recenze: Star Wars: Akolytka

Kinobox.cz
55%

Detailnější nahlédnutí na temnou strany Síly a odlišný pohled na předalekou galaxii se zatím nekonají. Akolytka se profiluje jako mírně nadprůměrná detektivka, co umí pracovat s tajemstvím, ale scénář nezvládá jednotlivé prvky dostatečně rozpracovat a působí dosti roztříštěným a neukotveným dojmem. Kvalita úvodních čtyř epizod je ovšem mírně vzestupná a Leslye Headland si snad ještě nechala pár trumfů v rukávu.


Vojta20087
Vojta20087
634 bodů
10
nejlepší série od star wars kromě mandaloriana samozřejmě hned dvě epizody a jsou super snad nás nezklame jako Ahsoka uvidíme jak to dopadne zatím mu dávám 9/10 hodnocení 88 je to super seriál
Mrkew77
33 bodů
8
První tři díly mě zatím velice baví. Je to něco jiného, jak je to z jiné doby než jsme u star Wars zvyklí. Děj se odehrává cca 100 let před epizodou 1
Dragonborn
Dragonborn
30 bodů
10
Podle mě to je super! Baví mě tento styl příběhu. Konečně nové prostředí a jiná éra Star Wars. Zatím mě jak příběh tak postavy a vizuál přišli dobrý a zajímavý. Jsou tam věci, které by mohli být udělané lépe, ale to je u všech Star Wars. Rozhodně to patří mezi ty lepší Star Wars seriály.


Dodatečné informace

Původní název:
Star Wars: The Acolyte (více)
  • USA Star Wars: Akolytka
  • USA Star Wars: The Acolyte
  • USA Akolytka
  • USA The Acolyte
  • USA Аколит
Premiéra v ČR:
5. 6. 2024
Distributor:
Disney+
Země původu:
USA
Čeština:
Star Wars: Akolytka je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


Powered byJustWatch